Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bartosz Kwolek: Dalej walczę o miejsce w składzie

Bartosz Kwolek: Dalej walczę o miejsce w składzie

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Nie czuję się wygranym Final Six. Dobrze graliśmy, popracowaliśmy nad zgraniem i było to ważne doświadczenie. Teraz jestem zwykłym uczestnikiem zgrupowania i dalej walczę o miejsce w składzie – powiedział Bartosz Kwolek, zawodnik siatkarskiej reprezentacji Polski, w rozmowie z Polsatem Sport. 

Bartosz Kwolek jest wielkim wygranym Final Six Ligi Narodów? Czujesz się pewny miejsca w składzie na zgrupowaniu w Zakopanem?Bartosz Kwolek: – Masz chyba na myśli Bartosza Bednorza (śmiech)? Nie czuję się wygranym. Dobrze graliśmy, zgraliśmy się i było to ważne doświadczenie. Teraz jestem zwykłym uczestnikiem zgrupowania i dalej walczę o miejsce w składzie.

Rozmawiałeś z Michałem Kubiakiem? Powiedziałeś mu, że teraz Ty rozdajesz karty w reprezentacji?

– Nie, nic takiego nie powiedziałem. Nie podpuścisz mnie (śmiech). Na pewno wszyscy mi pogratulowali. Traktuje ostatnie występy jako spory sukces, ale czas na powrót do rzeczywistości.

Osoba Wilfredo Leona duże zmienia w kadrze? Przyjechał nowy przyjmujący, który jest mocny i gra na najwyższym poziomie. Czujesz różnice na treningu, która pozwala wam wejść na wyższy poziom?

– No na pewno jest to zawodnik, który gra bardzo ofensywnie. Zmieniliśmy trochę nasz styl gry. Widać, że jest większy podział na graczy atakujących i broniących. Dla mnie to dobre rozwiązanie, ponieważ mogę więcej piłek przyjąć. Jeśli chodzi o Leona to jest to niewątpliwie Cristiano Ronaldo siatkówki, tak jak powiedział Jerzy Mielewski.

Cała rozmowa Łukasza Kadziewicza w Polsacie Sport

źródło: Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved