Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Kwolek: Jesteśmy głodni grania o punkty

Bartosz Kwolek: Jesteśmy głodni grania o punkty

– Mamy za sobą niemal dwa tygodnie przerwy i jesteśmy głodni grania o punkty. Nie możemy się więc doczekać tego starcia – mówi przed meczem ze Stocznią Szczecin przyjmujący Onico Warszawa, Bartosz Kwolek. – Wierzymy, że zagramy na miarę oczekiwań i wrócimy ze Szczecina z tarczą, a nie na niej – dodaje Dominik Jaglarski.

W czwartek siatkarze Onico zagrają w ostatnim meczu 6. kolejki PlusLigi w Szczecinie. – Stocznia zdążyła już udowodnić w tym sezonie, że jest silną drużyną, więc jestem przekonany, że będzie to bardzo trudny mecz. To dobrze, bo liga jest na tyle wyrównana, że każdy może wygrać z każdym, a dzięki temu rozgrywki stają się ciekawsze. My jednak, chcąc grać o najwyższe cele, musimy w takich meczach zdobywać jak najwięcej punktów – mówi przed tym spotkaniem Bartosz Kwolek.– Uważam, że Stocznia ma w swoim składzie bardzo dobrych zawodników, zwłaszcza jeśli chodzi o element ataku, więc przed nami naprawdę ciężki bój. My mamy za sobą niemal dwa tygodnie przerwy i jesteśmy głodni grania o punkty. Nie możemy się więc doczekać tego starcia – dodaje przyjmujący warszawskiej drużyny.

– Przed nami mecz z bardzo silnym rywalem, o czym najlepiej świadczy ich bilans meczów – trzy zwycięstwa i jedna porażka. Stocznia Szczecin to drużyna z wielkimi nazwiskami. Trudno znaleźć słabe strony drużyny ze Szczecina, natomiast – moim zdaniem – najmocniejszym punktem gospodarzy może być ich doświadczenie. Nie jako całej drużyny, bo w takim składzie grają dopiero pierwszy sezon. Mówię tu o doświadczeniu poszczególnych zawodników, ponieważ wielu z nich może pochwalić się wieloletnim stażem w profesjonalnych ligach. Ich dodatkowym atutem będzie bez wątpienia własne boisko i wsparcie ze strony lokalnych kibiców. Wierzymy jednak, że zagramy na miarę oczekiwań i wrócimy ze Szczecina z tarczą, a nie na niej – mówi przed meczem ze Stocznią Dominik Jaglarski.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved