Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bartosz Kurek na zgrupowaniu reprezentacji w Arłamowie?

Bartosz Kurek na zgrupowaniu reprezentacji w Arłamowie?

fot. Katarzyna Antczak

Bartosz Kurek będzie uczestniczył w zgrupowaniu reprezentacji Polski w Arłamowie, które rozpocznie się 26 sierpnia – poinformował portal sport.pl. Czołowy atakujący świata w obecnym sezonie nie brał jeszcze udziału w treningach kadry z powodu rehabilitacji po kontuzji kręgosłupa.

W połowie kwietnia Bartosz Kurek przeszedł operację mikrochirurgiczną kręgosłupa lędźwiowego i od tego czasu miał mieć trzymiesięczną przerwę w treningach. Nie zagrał w rozgrywkach Ligi Narodów, nie zdążył też wrócić na najważniejszą imprezę sezonu – gdański turniej kwalifikacyjny do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Tokio (9–11 sierpnia), na którym jego koledzy wywalczyli olimpijskie paszporty.MVP ostatnich mistrzostw świata pojawił się w ogłoszonym niedawno przez trenera Vitala Heynena 25-osobowym składzie na Puchar Świata 2019, który zostanie rozegrany w Japonii w dniach 1–15 października. Jak się okazuje, Kurek ma wziąć udział w rozpoczynającym się 26. sierpnia w Arłamowie zgrupowaniu reprezentacji Polski przed mistrzostwami Europy.

Turniej o prymat na Starym Kontynencie zostanie rozegrany w dniach 13–29 września. Czy oznacza to, że słynny atakujący ma szansę na występ na tej imprezie? Kurek ma jeszcze przejść przed zgrupowaniem badania lekarskie. Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, którzy zawodnicy oprócz niego wezmą udział w treningach w Arłamowie.

 

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved