Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bartosz Kurek: Nie będzie to spotkanie z gatunku tych łatwych

Bartosz Kurek: Nie będzie to spotkanie z gatunku tych łatwych

fot. LUMIKA Anna Klepaczko

– Ten skład i ich gra może być lekkim zaskoczeniem, przynajmniej na początku meczu – powiedział Bartosz Kurek przed spotkaniem Pucharu Świata z reprezentacją Rosji, które odbędzie się w środę. – Na pewno nie będzie to spotkanie z gatunku tych łatwych – dodaje atakujący reprezentacji Polski.
 
Bartek, bardzo dobra forma na tym turnieju. Przed nami spotkanie z Rosją, dobrze tobie znaną.Bartosz Kurek: Znana mi reprezentacja, znani mi zawodnicy, z jednym wybitnym miałem okazję spędzić jeden sezon w klubie. Po nim wiem czego się spodziewać, ale po tej reprezentacji w takim dziwnym składzie nie do końca. Na pewno nie będzie to spotkanie z gatunku tych łatwych. Ten skład i ich gra może być lekkim zaskoczeniem, przynajmniej na początku meczu.

Dołączył do was Michał Kubiak. Teraz wszyscy muszą się obawiać reprezentacji Polski?

– Myślę, że spokojnie. Michał dopiero wysiadł z samolotu, dopadnie go jet lag i zmęczenie. Będzie potrzebował trochę czasu. Jak go znam, to jak poczuje parkiet, to będzie dla nas wzmocnieniem.

Dużo rozmawiasz z Vitalem Heynenem. Zgłaszasz chęć gry w pierwszej szóstce do końca twojego pobytu tutaj?

– Jeszcze przed przylotem do Japonii zgodziliśmy się, że jeżeli znajdę się w drużynie, to tylko wtedy, gdy będę fizycznie gotowy, by rozegrać każde spotkanie na sto procent możliwości. Tyle, ile mam, postaram się dać do końca turnieju.

Na co stać polskich siatkarzy na Pucharze Świata w Japonii?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved