Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Kurek nie jest już zawodnikiem Stoczni Szczecin

Bartosz Kurek nie jest już zawodnikiem Stoczni Szczecin

fot. KPS Stocznia Szczecin

Bartosz Kurek odchodzi ze Stoczni Szczecin. W czwartek władze klubu poinformowały o tym, że kontrakt z atakującym został rozwiązany za porozumieniem stron. – Serdecznie dziękujemy Bartkowi nie tylko za znakomitą grę w barwach Stoczni Szczecin, ale też za jego zaangażowanie i codzienną postawę – czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Nie jest tajemnicą, że szczeciński zespół boryka się z problemami finansowymi. Siatkarze od dłuższego czasu nie otrzymują pensji, a klub nie ma sponsora, który pomógłby mu załatać ogromną dziurę w budżecie. W ostatnich dniach pojawiły się pierwsze informacje o tym, że zawodnicy już rozglądają się za nowymi pracodawcami i jeśli nie dostaną wypłat na początku grudnia, będą mogli rozwiązać kontrakty. Jako pierwszy decyzję o zmianie barw klubowych podjął Bartosz Kurek.Klub piłki siatkowej Stocznia Szczecin informuje, że Bartosz Kurek nie jest już zawodnikiem naszej drużyny. Umowa między atakującym oraz klubem została rozwiązana za porozumieniem stron. Serdecznie dziękujemy Bartkowi nie tylko za znakomitą grę w barwach Stoczni Szczecin, ale też za jego zaangażowanie i codzienną postawę. Zawodnikowi życzymy powodzenia i sukcesów w dalszej karierze sportowej – brzmi oficjalny komunikat opublikowany na stronie internetowej Stoczni Szczecin.

30-letni atakujący zawodnikiem pomorskiego klubu był od czerwca tego roku. Na razie nie wiadomo, gdzie Kurek będzie występował po rozwiązaniu kontraktu ze Stocznią. Włoskie media spekulowały niedawno, że może trafić do Asseco Resovii Rzeszów. Plotki te zdementował jednak szkoleniowiec rzeszowian, Gheorghe Cretu. Zainteresowany pozyskaniem MVP mistrzostw świata miałby też być podobno jeden z rosyjskich gigantów.

Moim faworytem do mistrzostwa Polski w tym sezonie są:

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: inf. własna, kpsstocznia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved