Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Filipiak: Wyszliśmy z naprawdę ciężkiej sytuacji

Bartosz Filipiak: Wyszliśmy z naprawdę ciężkiej sytuacji

fot. Katarzyna Antczak

Po cennym zwycięstwie nad Espadonem Szczecin przed bydgoskimi siatkarzami wyjazdowy mecz w Kielcach. – Teraz musimy zapomnieć o meczu ze Szczecinem, chociaż na pewno on nas podbuduje – powiedział atakujący Łuczniczki, Bartosz Filipiak. 

Bohaterem piątkowego meczu był Bartosz Filipiak, który odebrał już czwartą statuetkę MVP w tym sezonie. Atakujący skończył kluczowe piłki tie-breaka, a na swoim koncie zapisał aż 35 punktów. Po niemal trzech godzinach gry pokonaliśmy rywali, bijąc przy tym dwa rekordy ligi.Moja zdobycz punktowa faktycznie jest dość okazała, ale w tym momencie najważniejsze jest zwycięstwo. Cieszę się, że mogłem pomóc zespołowi. Trzy razy leżeliśmy na teraflexie, bo Adam dostał w twarz, ja w głowę, później Michał z łokcia, ale podnieśliśmy się. To był mecz charakterów, bo w końcówce właśnie on był najważniejszy, a Espadon Szczecin jest przecież zespołem walczaków. Tie-break opierał się wyłącznie na charakterze, chyba wszyscy chłopacy potwierdzą, że graliśmy już na ostatkach sił – komentował Filipiak.

Przed siatkarzami Łuczniczki Bydgoszcz kolejny arcyważny mecz. W Kielcach zmierzą się z zespołem Dafi Społem, który w tym sezonie pokonali już za trzy punkty. – Teraz musimy zapomnieć o meczu ze Szczecinem, chociaż na pewno on nas podbuduje. Wyszliśmy z naprawdę ciężkiej sytuacji i pokazaliśmy, że jesteśmy mocnym zespołem. Z takimi nastrojami i nastawieniem jedziemy do Kielc – zapowiada Filipiak.

źródło: luczniczkabydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved