Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartosz Cedzyński zagra w lidze czeskiej

Bartosz Cedzyński zagra w lidze czeskiej

fot. Klaudia Piwowarczyk

Środkowy BBTS-u Bielsko-Biała Bartosz Cedzyński przeniesie się do ligi czeskiej. W przyszłym sezonie Cedzyński będzie reprezentować barwy wicemistrza Czech, Volleyball.cz Kladno. W minionym sezonie w tym klubie grał polski atakujący, Marcel Gromadowski.

Nadal nic nie wiadomo, jaka przyszłość czeka BBTS Bielsko-Biała po spadku z PlusLigi. Brak jest oficjalnych informacji na temat przyszłości klubu i ewentualnego występu w przyszłym sezonie w rozgrywkach I ligi mężczyzn, nie wiadomo również, co z siatkarzami, którzy reprezentowali barwy BBTS-u w minionym sezonie. Z wyjątkiem jednego…Wicemistrz Czech Volleyball.cz Kladno ogłosił właśnie pozyskanie środkowego Bartosza Cedzyńskiego. 28-letni wychowanek łódzkiej Wifamy ma na swoim koncie grę w Młodej Lidze w barwach Skry Bełchatów, z którą zdobył dwukrotnie srebrny medal tych rozgrywek. Cztery lata temu Cedzyński przeniósł się do Szczecina i przez trzy sezony reprezentował barwy Espadonu. Rok temu środkowy bloku trafił do BBTS-u, z którym jednak nie zdołał się utrzymać w ekstraklasie.

W poprzednim sezonie w klubie z Kladna grał polski atakujący Marcel Gromadowski. Nie wiadomo jeszcze, czy pozostanie on w zespole, czy też zmieni barwy klubowe.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved