Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartosz Cedzyński: Mam nadzieję, że tak będzie już do końca rozgrywek

Bartosz Cedzyński: Mam nadzieję, że tak będzie już do końca rozgrywek

Siatkarze BBTS-u Bielsko Biała wygrali w poprzedniej kolejce I ligi mężczyzn z KPS-em Siedlce. Gospodarze spotkania nie stracili ani jednego seta, a tylko ostatni przyniósł kibicom emocje. – Wiedzieliśmy, na co stać chłopaków z Siedlec. Pierwsze dwa sety były mocno na naszą korzyść, w ostatniej partii było gorąco, ale na szczęście się udało. W takim najważniejszym momencie Mateusz Frąc „pociągnął” na zagrywce i moim zdaniem mocno przyczynił się do wygrania tego meczu – mówił po wygranej środkowy BBTS-u, Bartosz Cedzyński.

Podopieczni trenera Mateusza Grabdy bardzo słabo zagrali pierwsze dwa sety w Bielsku-Białej. BBTS dyktował warunki na boisku i wygrał bardzo wyraźnie do 14 i 16. Emocje pojawiły się dopiero w partii numer trzy. – O tym spotkaniu mogę powiedzieć, że było bardzo ciężkie. Wiedzieliśmy, na co stać chłopaków z Siedlec. Pierwsze dwa sety były mocno na naszą korzyść, w ostatniej partii było gorąco, ale na szczęście się udało. W takim najważniejszym momencie Mateusz Frąc „pociągnął” na zagrywce i moim zdaniem mocno przyczynił się do wygrania tego meczu – przyznał po zwycięstwie 3:0 Bartosz Cedzyński, który dodał: –  Jesteśmy drużyną i cieszy oko, kiedy każdy z nas dokłada cegiełkę do zwycięstwa. Mam nadzieję, że tak będzie już do końca rozgrywek.

W kolejnej rundzie rozgrywek BBTS Bielsko-Biała podejmie Gwardię Wrocław i po raz kolejny bielszczanie zagrają przed własną publicznością. – Gwardia Wrocław jest ciężkim zespołem. Na ich terenie wygraliśmy 3:2, choć przegrywaliśmy już 1:2. Teraz gramy u siebie, a w tej hali ciężko gra się przyjezdnym drużynom – mówił środkowy ekipy z Podbeskidzia. BBTS ma na swoim koncie 44 punkty, co pozwala mu zajmować drugie miejsce w tabeli I lig mężczyzn.  – Mam  nadzieję, że wygramy to spotkanie po prostu za trzy punkty i do końca fazy zasadniczej utrzymamy fotel wicelidera – zapowiedział Bartosz Cedzyński. Za plecami bielszczan jest LUK Politechnika Lubelska, która ma tylko oczko mniej.

źródło: bbts.tv