Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartosz Bućko: Wszystko idzie w dobrym kierunku

Bartosz Bućko: Wszystko idzie w dobrym kierunku

fot. 1liga.pls.pl

Stal Nysa S.A. w meczu inaugurującym sezon 2019/20 KRISPOL I ligi mężczyzn we własnej hali podejmie SMS PZPS I Spała. Spotkanie zostało zaplanowane na piątek, start o godzinie 18.30. – Wyglądamy bardziej dynamicznie. W naszej grze nie ma już tyle nieporozumień i jest mniej błędów. Cały czas idziemy do przodu – powiedział Bartosz Bućko.

Podopieczni Krzysztofa Stelmacha tydzień przed rozpoczęciem sezonu 2019/20 byli gospodarzem Memoriału im. Zdzisława Kiczyńskiego. Był to ostatni sprawdzian zespołu przed startem pierwszoligowych rozgrywek. Nysianie w pierwszym meczu pokonali ZAKSĄ Strzelce Opolskie 3:0, a w drugim po zaciętym boju pokonali Exact Systems Norwid Częstochowa 3:2.Cały czas idziemy do przodu. Tydzień wcześniej nasza gra wyglądała znacznie gorzej. Zeszliśmy już z obciążeń na siłowni. Treningi też są trochę krótsze. Wyglądamy bardziej dynamicznie. W naszej grze nie ma już tyle nieporozumień i jest mniej błędów – powiedział Bartosz Bućko.

Stal wymieniana jest w gronie faworytów do zwycięstwa w I lidze. Sztab szkoleniowy, zawodnicy zgodnie podkreślają, że przyświeca im w tym roku jeden cel – złoty medal KRISPOL I ligi mężczyzn oraz awans do PlusLigi. – Na pewno wszystko zweryfikuje sezon. Przed nami początek rozgrywek I ligi. Cel mamy jeden – awans do PlusLigi. Jeśli uda się nam to zrobić, to będziemy mogli spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty – wyznał przyjmujący. I dodał – Klub cały czas dąży do tego, żeby organizacyjnie wyglądało to jak najlepiej. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Najważniejsze, aby wyniki sportowe szły w parze z poziomem organizacji.

Drużyna z Nysy w poprzednim sezonie mogła pochwalić się najwyższą frekwencją kibiców na meczach we własnej hali. Na pewno nie inaczej będzie w tym sezonie. Hala już podczas meczów kontrolnych była licznie wypełniona przez fanów Stali Nysa. – Spodziewamy się, że na meczach będzie bardzo dużo kibiców. W zeszłym roku frekwencja była piorunująca – najwyższa w całej lidze. Nawet już po meczach sparingowych widać, że w tym sezonie będzie podobnie – zakończył Bućko.

źródło: 1liga.pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved