Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartłomiej Rebzda: Nie możemy sprawiedliwie spojrzeć na tabelę

Bartłomiej Rebzda: Nie możemy sprawiedliwie spojrzeć na tabelę

fot. 1liga.pls.pl

W dniu wczorajszym zapadła decyzja o zakończeniu sezonu KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Decyzję władz PLS S.A. skomentował Bartłomiej Rebzda, trener Lechii Tomaszów Mazowiecki, która tegoroczne rozgrywki skończyła na 6. pozycji. – Wydaje się, że było to jedne słuszne rozwiązanie. W tym momencie bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze – powiedział szkoleniowiec.

W czwartek Profesjonala Liga Siatkówki poinformowała, że podjęła decyzję o zakończeniu rozgrywek KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn, na tym etapie, jaki rozegrany został do 14 marca 2020 roku, a więc bez pełnej fazy zasadniczej sezonu. W związku z tym zarząd zdecydował, że nie zostanie przyznany tytuł mistrza ligi, a ustalona zostanie kolejność drużyn w tabeli według liczby zdobytych punktów meczowych, bez ukończenia fazy zasadniczej rozgrywek.Potwierdziła się informacja o zakończeniu rozgrywek KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Jest to dla nas smutna informacja, bo nie możemy dokończyć sezonu, przy tym rozegrać fazy play off, na którą tak bardzo czekaliśmy w Tomaszowie Mazowieckim. Po problemach, z którymi się zmagaliśmy, znowu mogliśmy uwierzyć w siłę swojej drużyny – powiedział Bartłomiej Rebzda. Uważam, że nie możemy mieć pretensji do nikogo. Wydaje się, że było to jedne słuszne rozwiązanie. W tym momencie bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze – dodał trener.

Tomaszowianie w tym sezonie bardzo dobre mecze przeplatali nieco słabszymi. Jednak wyraźnie dało się zauważyć, że od kilku już tygodni drużyna prezentowała coraz lepszy poziom sportowy. Kibice wiązali duże nadzieje z fazą play off. – Co do klasyfikacji, uważam że nie możemy sprawiedliwie spojrzeć na tabelę. Nie wszystkie zespoły rozegrały równą ilość spotkań. Teraz jest już to niemożliwe do zweryfikowania. Najbardziej nam żal kibiców, którym nie dostarczymy emocji związanych z play-offami – zauważył szkoleniowiec.

Pozostaje nam wszystkim życzyć zdrowia i wierzyć w to, że spotkamy się w nowym sezonie. Jednocześnie pragnę podziękować kibicom, którzy byli cały czas z nami. Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia – zakończył Rebzda.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved