Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartłomiej Rebzda: Sam awans do finału nas nie zadowoli

Bartłomiej Rebzda: Sam awans do finału nas nie zadowoli

fot. Anna Musierowicz - kslechia.pl

Po wygranych w Częstochowie nad miejscowym AZS-em 3:2 i 3:1 w finale play-off I ligi siatkarzy Lechia Tomaszów Mazowiecki potrzebuje jednego zwycięstwa, żeby zająć w końcowej klasyfikacji pierwsze miejsca. Trzeci mecz tych drużyn rozegrany zostanie w sobotę, ewentualny czwarty dzień później. O przygotowaniach do najbliższej rywalizacji opowiedział szkoleniowiec tomaszowskiej drużyny, Bartłomiej Rebzda.

Oczywiście bardzo cieszyliśmy się po wygranych na boisku rywala. Myślę, że o sukcesie zadecydowało nasze nastawienie do walki. Sam awans do finału nas nie zadowolił. Częstochowie po pierwszej przegranej ciężko było zmobilizować się na drugi mecz. Zanotowali oni porażkę po długiej serii zwycięstw – powiedział Bartłomiej Rebzda, trener Lechii Tomaszów Mazowiecki.Tomaszowski szkoleniowiec podkreślił, że natychmiast po powrocie do domów zespół rozpoczął przygotowania do trzeciego i ewentualnego czwartego spotkania. Teraz Lechia będzie gospodarzem. – Zawodnicy mieli w sobotę i niedzielę wolne. W Poniedziałek Wielkanocny już pracowali – zdradził trener Rebzda.

Jakie cele na kolejną konfrontację z AZS-em? – Oczywiście chcemy wygrać. Uważam, że stać nas na jedno zwycięstwo w dwóch spotkaniach, ale przede wszystkim musimy zaprezentować dobrą grę. AZS na pewno nie odpuści. Częstochowscy szkoleniowcy mieli sporo materiałów do analizy – powiedział Bartłomiej Rebzda.

W Tomaszowie Mazowieckim jest ogromne zainteresowanie meczami Lechia – AZS. – Na pewno doping kibiców będzie bardzo pomocny. Cieszymy się, że swoją grą zwiększyliśmy zainteresowanie naszą dyscypliną sportu – zapewnił trener Bartłomiej Rebzda.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved