Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartłomiej Neroj nadal zawodnikiem Lechii Tomaszów Mazowiecki

Bartłomiej Neroj nadal zawodnikiem Lechii Tomaszów Mazowiecki

fot. Anna Musierowicz/KS Lechia

Pierwszoligowe zespoły intensywnie budują składy na nowy sezon. W czwartej drużynie minionego sezonu nadal występował będzie Bartłomiej Neroj.  Przypomnijmy, że Lechia walkę o brązowy medal przegrała z APP Krispol Września. Rywalizacja trwała trzy mecze. W Lechii  doświadczony rozgrywający występuje od 2016 roku.

Tomaszów Mazowiecki jest rodzinnym miastem Bartłomieja Neroja, ale większość kariery jak dotąd spędził on poza tym miastem. Najdłużej występował w bełchatowskiej Skrze, z którą zdobywał medale mistrzostw Polski i Puchar Polski. Po opuszczeniu Skry przeniósł się do Warszawy, a następnie grał w pierwszoligowym wtedy GTPS Gorzów Wielkopolski. Potem grał jeszcze w zespołach z Radomia i Bielska-Białej, by w 2016 roku przenieść się do Lechii.Bartłomiej Neroj ma na swoim koncie także występy na arenie międzynarodowej. Jest mistrzem świata juniorów z 2003 roku, brał także udział w Uniwersjadzie (2005). Był także w szerokim składzie pierwszej reprezentacji, występował w kadrze B.

Lechię opuścili już atakujący Wiktor Musiał, który przeniósł się do GKS Katowice i przyjmujący Paweł Rusin, który wybrał LUK Politechnikę Lublin.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn w sezonie 2019/2020

źródło: inf. własna, twitter

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved