Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bartłomiej Lemański: Mam trochę zastrzeżeń do własnej gry

Bartłomiej Lemański: Mam trochę zastrzeżeń do własnej gry

fot. Katarzyna Antczak

– Nie było najgorzej. Podjęliśmy walkę. Na pewno będziemy chcieli się zrewanżować Kanadyjczykom – mówił Bartłomiej Lemański, środkowy polskiego bloku, po pierwszym meczu towarzyskim reprezentacji naszych siatkarzy z Kanadą (1:3). Spotkanie w katowickim Spodku było debiutem w roli trenera kadry Vitala Heynena.

Nie było zbyt wiele czasu na to, by przygotować się do pierwszego meczu w tym sezonie reprezentacyjnym. Poza tym trener chciał sprawdzić jak największą liczbę zawodników. Dla nas ten mecz był raczej takim zapoznaniem się ze sobą – wyjaśniał jeden z najwyższych polskich siatkarzy (217 cm wzrostu – przyp. red.).Zapytany o trenera Heynena, odparł: – To szkoleniowiec z oryginalną osobowością. To bardzo pozytywna postać. Jest bardzo ekspresyjny, ale całkiem inaczej niż na treningach zachowuje się na meczu.

Lemański w pierwszym starciu z Kanadą znacznie poprawił grę polskiego bloku. Sam jednak ma wiele zastrzeżeń do własnej gry. – Mam trochę zastrzeżeń do własnej gry. Chciałem lepiej zagrać w tym spotkaniu, ale wiem, że jeszcze mam trochę czasu, by wrócić do pełni sił po kontuzji – przyznał Lemański, który od wielu miesięcy borykał się ze złamaniem stopy.

źródło: sport.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved