Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Lemański: Trochę pokory nie zaszkodzi

Bartłomiej Lemański: Trochę pokory nie zaszkodzi

fot. Aleksandra Tarkowska

– Myślę, że trochę zbyt duża pewność siebie nas zgubiła. Lubinianie grali bardzo dobrze – mówił po przegranym meczu w Lubinie Bartłomiej Lemański. – My sami podeszliśmy do tego meczu zbyt lekceważąco. Uciekało nam dużo punktów – dodał środkowy Asseco Resovii Rzeszów.

Bartek, wszyscy chwalili was po czterech pierwszych kolejkach, byliście nie do zatrzymania. Ty pewnie nie pamiętasz, ale Resovia często przegrywała w Lubinie. Co dzisiaj zawiodło?Bartłomiej Lemański:Myślę, że trochę zbyt duża pewność siebie nas zgubiła. Lubinianie grali bardzo dobrze. My sami podeszliśmy do tego meczu zbyt lekceważąco. Uciekało nam dużo punktów. Ciężko było ich zatrzymać w ataku, mało podbijaliśmy w obronie. Zawiedliśmy.

Oni was czymś zaskoczyli? Ich skład z poprzedniego sezonu praktycznie się nie zmienił, więc zapewne mieliście wszystko świetnie rozpisane.

– Szczerze mówiąc, grali tak, jak przewidywaliśmy. Jeśli chodzi o taktykę, to ona nie zawiodła. Bardzo dobrze spisywali się w ataku, bloku i obronie. Byli znakomicie przygotowani na nas.

Ta porażka to na pewno nie tragedia. To się czasami przydaje dla ostudzenia głów?

Trochę pokory nie zaszkodzi. Byliśmy napędzeni przez te cztery wygrane mecze i zbyt pewni siebie.

źródło: Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved