Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Lemański: Daliśmy z siebie wszystko

Bartłomiej Lemański: Daliśmy z siebie wszystko

fot. Mateusz Siwiec

Wydarzeniem ósmej kolejki PlusLigi jest z pewnością zwycięstwo AZS-u Politechniki Warszawskiej z mistrzami Polski – Asseco Resovią Rzeszów odniesione w hali na Podpromiu. – Żeby osiągnąć taki wynik, włożyliśmy w ten mecz całe swoje serce – powiedział po pojedynku Bartłomiej Lemański.

Jak smakuje wygrana z mistrzem Polski i to na jego terenie?Bartłomiej Lemański: – Na pewno każdy z chłopaków jest na maxa zadowolony z tego wyniku. Myślę, że każdy z moich kolegów z drużyny może powiedzieć to samo – daliśmy z siebie wszystko. Żeby osiągnąć taki wynik, włożyliśmy w ten mecz całe swoje serce. Udało nam się prowadzić już 2:0. Niestety, w trzecim i czwartym secie nic nie poszło po naszej myśli. Na szczęście w ostatniej partii udało nam się zachować chłodną głowę i wygrać ten mecz.

Jak myślisz, co było przyczyną tego, że wasza gra po drugim secie się załamała?

Graliśmy bardzo ryzykownie. Zaryzykowaliśmy głównie na zagrywce i w pierwszych dwóch setach to nam się opłaciło. Myślę, że każdy na pewno w jakiś sposób dołożył cegiełkę do wygrania tego meczu. Myślę, że nie można też powiedzieć, że było to zwycięstwo jednej osoby. Czasami tak się zdarza, że to jeden zawodnik ciągnie grę, ale w tym pojedynku była to zasługa całego zespołu.

Wchodzicie w maraton grania z czołówką PlusLigi. W sobotę Asseco Resovia, następnie zmierzycie z Lotosem Treflem i PGE Skrą. Skoro dało się wygrać z mistrzem Polski, to dlaczego nie z pozostałymi medalistami?

Na pewno ta wygrana podniesie morale w drużynie i w tych meczach będziemy się nastawiać na zwycięstwo. Na pewno nie odpuścimy i nie będziemy myśleli o tym, że są to drużyny zbudowane z bardzo dobrych zawodników. Będziemy chcieli dać z siebie wszystko, aby zdobyć jak najwięcej punktów, by móc uzyskać jak najlepszy wynik na koniec sezonu.

Autor: Tomasz Bielak

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-12-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved