Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Krulicki: Mam mieszane uczucia

Bartłomiej Krulicki: Mam mieszane uczucia

fot. Klaudia Piwowarczyk

We wtorkowe popołudnie zespół ze Śląska mierzył się z Cuprum Lubin. Spotkanie rozstrzygnął tie-break. – Żałujemy, że nie udało się wygrać w Lubinie, ale punkt zdobyty na tak trudnym terenie jest bardzo cenny – zapewnia środkowy GieKSy, Bartłomiej Krulicki.

GKS wywozi z Lubina jeden punkt, choć wydaje się, że zwycięstwo było blisko. Jak oceniasz to spotkanie?Bartłomiej Krulicki: – Mam mieszane uczucia, bo niewiele zabrakło do szczęścia. Szkoda przede wszystkim tie-breaka, którego zaczęliśmy fatalnie. Pięć błędów na jego początku zadecydowało o naszej porażce. W tak krótkim secie ciężko odrobić straty ze stanu 0:5. Walczyliśmy, staraliśmy się wrócić do gry, ale się nie udało. Mimo wszystko na koniec można zaliczyć ten mecz na plus, bo wywieźliśmy punkt z bardzo trudnego terenu i z tego można się cieszyć.

Po wygranym pierwszym secie 35:33 wydawało się, że pójdziecie za ciosem, ale w kolejnych dwóch partiach górą byli rywale.

– Rzeczywiście mogłoby się wydawać, że po wygranym secie w tak dramatycznych okolicznościach pójdziemy za ciosem. Niestety w kolejnych partiach popełniliśmy zbyt wiele błędów, może nie do końca zagrywka funkcjonowała tak, jak powinna. Rozegrał się też Łukasz Kaczmarek, który atakował z trudnych i wysokich piłek. Mieliśmy go rozpisanego, ale zagrał bardzo dobrze.

Ty też nie schodziłeś poniżej pewnego, wysokiego poziomu. To był twój najlepszy mecz w barwach GieKSy?

– Zagrałem całkiem dobrze i jestem zadowolony ze swojej dyspozycji, ale zawsze może być lepiej i do tego będę dążył w kolejnych spotkaniach.

źródło: siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-12-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved