Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartłomiej Janus: Zwycięstwo było nam bardzo potrzebne

Bartłomiej Janus: Zwycięstwo było nam bardzo potrzebne

fot. Piotr Sumara

Lechia Tomaszów Mazowiecki po dwóch przegranych pojedynkach wróciła na zwycięską ścieżkę. Tomaszowianom drugi triumf w tym sezonie nie przyszedł jednak łatwo. Podopieczni trenera Rebzdy przegrywali już 0:2 we Wrześni, jednak ostatecznie udało im się odwrócić bieg spotkania i wygrać 3:2. – Pokazaliśmy w tym meczu przede wszystkim charakter. Pomimo słabego początku, udało się zakończyć spotkanie naszym zwycięstwem – powiedział środkowy zespołu z Tomaszowa Mazowieckiego Bartłomiej Janus.

W sobotnim meczu wróciliście z dalekiej podróży. Przegrywając 0:2, ostatecznie zwyciężyliście 3:2.Bartłomiej Janus: Pokazaliśmy w tym meczu przede wszystkim charakter. Pomimo słabego początku, udało się zakończyć spotkanie naszym zwycięstwem.

Co było kluczem do wygranej?

– Poprawa zagrywki i wyeliminowanie własnych błędów.

Chyba macie dwa powody do zadowolenia po tym meczu 4. kolejki? Po pierwsze przerwaliście serię porażek, a po drugie pomimo trudnych momentów walczyliście do końca i ta walka bardzo wam się opłaciła.

– Tak. To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne. Mieliśmy trudniejszy moment, ale pokazaliśmy, że walczymy do końca o każdy punkt.

Początek sezonu mieliście dobry, bo wygraliście z ZAKSĄ Strzelce Opolskie. Jednak potem przytrafiły się wam dwie porażki. Skąd ta zadyszka?

– Poziom w I lidze jest bardzo wyrównany, stąd też każdy może wygrać z każdym. Nam po prostu przytrafił się słabszy moment.

W sobotę zagracie z SMS PZPS I Spała. To drużyna, która z jednej strony jest młodą ekipą, ale z drugiej niezwykle waleczną, o czym przekonały się już zespoły z Nysy, Wrocławia, a ostatnio Głogowa.

– To prawda. Tak jak wspomniałem liga jest wyrównana, dlatego trzeba być skoncentrowanym na każdym przeciwniku. Nikt nie podda się bez walki, jednak na przełamanie przed własną publicznością będziemy musieli jeszcze poczekać, ponieważ sobotni mecz odbędzie się w Spale.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved