Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bartłomiej Dąbrowski: Spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania

Bartłomiej Dąbrowski: Spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania

fot. Sylwia Lis-Dubiel

– Legionovia Leginowo to bardzo ciekawy zespół. W każdym meczu pokazują, że mają waleczna i nieprzewidywalną drużyną. Wiedzieliśmy, że to będzie dla nas trudny mecz, spotkanie walki – o zaciętej rywalizacji, wygranej przez rzeszowianki po tie-breaku, mówił drugi trener Developres SkyRes Rzeszów – Bartłomiej Dąbrowski.

Spotkanie Developresu z Legionovią miało dość burzliwy przebieg, gospodynie stawiły silny opór ekipie trenera Antigi  i mimo że to zespół z Podkarpacia prowadził już 2:1 Legionovia zdołała doprowadzić do tie-breaka. – Jest nam przykro, było blisko, ale nie było łez – oceniając spotkanie na gorąco mówiła Maja Tokarska. Środkowa  DPD Legionovii Legionowo przyznała również, że mimo podziału punktów i porażki to spotkanie pozwoliło zaakcentować sporo plusów w grze jej zespołu, a wraz z upływem czasu może być tylko lepiej. – Postawa naszej drużyny pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość, to dopiero pierwszy miesiąc naszej gry. Ta najwyższa forma przyjdzie w listopadzie, grudniu i wierzę, że w tych miesiącach będziemy grały jeszcze lepiej – dodała.Zupełnie inne nastroje panowały w obozie zespołu z Rzeszowa. Nie kryjąc radości z uznaniem o grze rywalek mówiła Daria Przybyła. Ogromne emocje, to co działo się podczas meczu było niesamowite. Była walka, zostawiłyśmy na boisku dużo serca i trudno cokolwiek powiedzieć – mówiła libero rzeszowianek, dodając. – Dziewczyny z Legionowa mają ciężką, ciekawą zagrywkę, więc uważam, że jest to ich ogromny atut. Przede wszystkim dobrze grają  w ataku, bardzo trudno nam było zatrzymać je blokiem, a kiedy nie udało się w bloku mieliśmy problemy również w obronie, także te dwa elementy są ich głównymi atutami.

Przedstawiciele ekipy z Rzeszowa zgodnie potwierdzali, że przebieg meczu był zgodny z ich oczekiwaniami. – Nie będę ukrywał, że spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania, musimy odejść od przywiązywania wagi do szyldów sprzed sezonu. Legionovia Legionowo to bardzo ciekawy zespół. W każdym meczu pokazują, że mają waleczną i nieprzewidywalną drużynę. Wiedzieliśmy, że to będzie dla nas trudny mecz, spotkanie walki, nierówne z obu stron. Pierwszy set wygrany dość łatwo i pod kontrolą, natomiast później wyciągnęliśmy rękę do rywalek, odpuściliśmy naszą  agresję i ten mecz się rozwinął. A wiemy, że w siatkówce tak już jest, że jeżeli daje się przeciwnikowi palec, to będzie chciał urwać całą rękę i prawie tak się skończyło – podsumował Bartłomiej Dąbrowski.

źródło: inf. własna, lsk.pls.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved