Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Bartłomiej Dąbrowski drugim trenerem Developresu Rzeszów

Bartłomiej Dąbrowski drugim trenerem Developresu Rzeszów

fot. Michał Szymański

Poznaliśmy nazwisko drugiego trenera KS-u Developresu Rzeszów. Asystentem Lorenzo Micellego w sezonie 2018/2019 będzie Bartłomiej Dąbrowski. Zastąpi on na tym stanowisku Dawida Pawlika. Przypomnijmy, że Developres Rzeszów to czwarta drużyna minionego sezonu.

Swoją przygodę z siatkówką Bartłomiej Dąbrowski rozpoczął na boisku jako siatkarz, uczeń SMS-u Spała. Niestety kontuzja nie pozwoliła mu na dalszą grę. Miłość do siatkówki jednak zwyciężyła, dlatego zdecydował się na kontynuowanie swojej przygody z nią.Od 2011 roku pracował w Budowlanych Łódź jako trener wspomagający. Od 2014 roku objął funkcję II trenera MLK Budowlanych Łódź, by następnie, rok później, awansować na stanowisko I trenera tego zespołu. Pracował również jako asystent trenera w Impelu Wrocław.

Jego profesjonalizm został doceniony przez działaczy PZPS-u, stąd od 2016 roku został trenerem wspomagającym reprezentacji Polski juniorek. Bartłomiej Dąbrowski stanowisko II trenera obejmie po Dawidzie Pawliku, który nie współpracuje już z klubem.

Zobacz również:
Karuzela transferowa LSK w sezonie 2018/2019

 

 

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved