Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Bołądź: W każdym elemencie mamy jeszcze rezerwy

Bartłomiej Bołądź: W każdym elemencie mamy jeszcze rezerwy

fot. Klaudia Piwowarczyk

– W każdym elemencie mamy jeszcze rezerwy. Możemy grać lepiej. Nie pozostaje nam nic innego jak wrócić do treningów, aby na nich poprawiać naszą dyspozycję – powiedział atakujący beniaminka z Suwałk, Bartłomiej Bołądź.

W miniony weekend siatkarze Ślepska Malow Suwałki okazali się najlepsi w Memoriale Józefa Gajewskiego. W półfinale podopieczni Andrzeja Kowala pokonali gdańskiego Trefla, a w finale okazali się lepsi od Onico Warszawa. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został atakujący ekipy znad Czarnej Hańczy, Bartłomiej Bołądź. Sam zainteresowany najbardziej cieszył się z dobrej gry całego zespołu.Jest to dla mnie dodatkowe wyróżnienie, ale bez pracy całej drużyny na pewno nie otrzymałbym takiej nagrody – krótko skwitował Bartłomiej Bołądź, który liczy, że dobra praca w okresie przygotowawczym przełoży się na dobre wyniki w trakcie sezonu PlusLigi. – Fajnie, że jesteśmy już na tym etapie dobrze zgrani. Wciąż jednak musimy ciężko trenować, aby utrzymać taką formę oraz ciągle poprawiać swoje umiejętności. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze w trakcie sezonu – dodał atakujący beniaminka z Suwałk.

Podopieczni Andrzeja Kowala wciąż nie grają w podstawowym składzie. Brakuje między innymi Joshuy Tuanigi, który z reprezentacją USA przebywa na Pucharze Świata. Nawet bez niego beniaminek przed własną publicznością pokazał się z dobrej strony, dając nadzieję swoim kibicom na dobre występy w PlusLidze. – Wszystkie elementy nieźle zafunkcjonowały. Dobrze graliśmy w zagrywce i ataku. Byliśmy zdeterminowani, aby walczyć o każdą piłkę. W każdym elemencie mamy jeszcze rezerwy. Możemy grać lepiej. Nie pozostaje nam nic innego jak wrócić do treningów, aby na nich poprawiać naszą dyspozycję – zakończył Bartłomiej Bołądź.

źródło: inf. własna, Ślepsk Suwałki -YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved