Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Barbara Zakościelna: Stać nas na wiele

Barbara Zakościelna: Stać nas na wiele

BKS PROFIT CREDIT Bielsko-Biała po sześciu kolejkach Ligi Siatkówki Kobiet ma na swoim koncie osiem punktów, które plasują drużynę na dziewiątym miejscu. W sobotę bielszczanki zagrają na wyjeździe z Chemikiem Police. – Tanio skóry nie sprzedamy – zapowiada Barbara Zakościelna, przyjmująca BKS-u.

Barbara Zakościelna, 19-letnia przyjmująca, swoją przygodę z siatkówką zaczynała w klubie UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, skąd później przeniosła się do GLKS-u Nadarzyn, a następnie do Legionovii Legionowo. Wraz z drużyną z Legionowa zdobyła dwukrotnie mistrzostwo Polski juniorek oraz brązowy i srebrny medal Młodej Ligi Kobiet. W sezonie 2016/17 Zakościelna dostała również powołanie do reprezentacji Polski juniorek. W ostatnim meczu przyjmująca otrzymała szansę na debiut w barwach BKS-u PROFIT CREDIT. – Dla mnie był to bardzo ważny mecz, ponieważ w końcu dostałam szansę. Na początku był mały stres. Mam nadzieję, że będę dostawała więcej szans na grę, co jest ważne dla młodych zawodniczek, aby się ogrywać – powiedziała Zakościelna.W sobotę podopieczne Tore Aleksandersena na wyjeździe powalczą o kolejne punkty. Ich przeciwnikiem będzie Chemik Police, aktualny lider rozgrywek. Warto dodać, że bielszczanki do tej pory z każdego wyjazdowego spotkania przywoziły do Bielska-Białej jeden lub dwa punkty. – To kilkukrotny mistrz Polski. Nie można go lekceważyć, ale i Chemik nie powinien nas lekceważyć, bowiem stać nas na wiele. Moim zdaniem policzanki mają w swoim składzie bardzo dobre środkowe. To ich duży plus – zauważyła Zakościelna.

I dodała na koniec: – Będzie ciężko, ale myślę, że utrzymamy swój poziom i w końcu pokażemy na co nas stać. Damy z siebie sto procent, tak jak w każdym spotkaniu. Postaramy się jak najwięcej punktów przywieźć do Bielska-Białej. Łatwo skóry nie sprzedamy.

źródło: bks.bielsko.pl, lsk.plps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved