Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Barbara Włodarczyk: Zespół to 14 zawodniczek

Barbara Włodarczyk: Zespół to 14 zawodniczek

fot. wisla-warszawa.pl

W drugim spotkaniu I rundy fazy play-off Wisła Warszawa zmierzy się u siebie z drużyną z Polic, która przed tygodniem musiała przełknąć gorycz porażki 0:3. W związku z tym zespół z Warszawy do awansu potrzebuje już tylko jednej wygranej. – W sobotę po raz kolejny pokażemy dobrą siatkówkę i pokonamy przeciwnika w dobrym stylu – skomentowała pojedynek kapitan Wisły.

Zwycięstwo przed tygodniem na wyjeździe bez wątpienia dodało wiatru w żagle warszawiankom, które nie kryją, że był to dla nich bardzo ważny rezultat. – Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z ostatniego meczu. Ta wygrana poprawiła nam nastroje i bardzo podbudowała morale zespołu. Uważam, że po takim zwycięstwie to my jesteśmy w lepszej sytuacji, przede wszystkim pod kątem mentalnym – stwierdziła Barbara Włodarczyk. – Myślę, że w sobotę po raz kolejny pokażemy dobrą siatkówkę i pokonamy przeciwnika w dobrym stylu. Runda zasadnicza to już przeszłość i nie wracamy do tego, co było. Przed nami kolejny mecz w nowym etapie rozgrywek, który dobrze rozpoczęłyśmy i mam nadzieję, że wspólnymi siłami pociągniemy to do ostatniego spotkania. Chcemy odnieść sukces, czyli wygrać całą ligę – dodaje siatkarka Wisły Warszawa.

Barbara Włodarczyk podkreśla, że siłą jej drużyny jest przede wszystkim wyrównany skład. Coraz większą rolę odgrywają bowiem rezerwowe, jak chociażby Sandra Zaczkowska, która melduje się na parkiecie w każdym secie. – Zespół to 14 zawodniczek. Każda solidnie trenuje i jest w gotowości, żeby pomóc drużynie. Sądzę, że w razie potrzeby każda jest w stanie wyjść na plac gry i zrobić wszystko, aby dać z siebie jak najwięcej pozytywnego. Jesteśmy zgraną ekipą, która wspiera się w każdej trudnej sytuacji – powiedziała kapitan ekipy ze stolicy.Siatkarka Wisły przyznaje także, że nastroje w zespole są coraz lepsze. – Dobrze rozpoczęłyśmy fazę play-off, więc atmosfera jest bardzo dobra i mam nadzieję, że będzie taka do ostatniego gwizdka meczu tego sezonu. Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców siatkówki na nasz mecz. Myślę, że zagwarantujemy wszystkim wspaniale emocje i dobre widowisko sportowe – kończy Włodarczyk.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-04-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved