Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > AZS Zielona Góra prawie w komplecie

AZS Zielona Góra prawie w komplecie

– W 90% mamy już skompletowany skład. Szukamy jeszcze zawodnika na pozycję atakującego, który wzmocni nasz zespół. Może zakontraktujemy jeszcze środkowego, ale nie jest to żaden mus – podkreślił Wiktor Zasowski, nowy szkoleniowiec AZS-u Zielona Góra.

Na ostatniej prostej jest kompletowanie składu w jakim AZS Zielona Góra wystartuje w sezonie 2019/2020. Wiktor Zasowski, który będzie pełnił rolę pierwszego szkoleniowca, dogadał się już z nowymi zawodnikami. Trwają jeszcze poszukiwania atakującego, który wzmocni siłę ofensywną zespołu. – W 90% mamy już skompletowany skład. Szukamy jeszcze zawodnika na pozycję atakującego, który wzmocni nasz zespół. Może zakontraktujemy jeszcze środkowego, ale nie jest to żaden mus – podkreślił Wiktor Zasowski.W ekipie z Zielonej Góry nie dojdzie do rewolucji kadrowej. Część zespołu została utrzymana z poprzedniego sezonu. Dojdzie do niego czterech, pięciu nowych graczy, ale ich nazwiska na razie nie są znane. Ponadto drużyna będzie wspomagana siatkarzami z UKS Trzynastki Zielona Góra. – Trzon zespołu został utrzymany. Dogadaliśmy się z kilkoma nowymi zawodnikami, ale ich nazwisk jeszcze nie chcę zdradzać, bo brakuje nam podpisów na kontraktach. Mieliśmy taką sytuację, że byliśmy już dogadani z jednym zawodnikiem, ale nagle wybrał inną ofertę. W tych czasach już na słowo nie można liczyć. Wydaje mi się, że tym składem spokojnie utrzymamy się w lidze, a może powalczymy o coś więcej. Ale dopóki nie znamy grupy, w której zagramy, to ciężko mówić o konkretniejszych celach – dodał nowy szkoleniowiec zielonogórskiej drużyny.

Akademicy przygotowania do sezonu zaczną 27 sierpnia. Dwa razy dziennie będą trenowali na swoich obiektach. – Zaczynamy troszkę później, bo wybieram się na obóz z młodzieżą z UKS-u Trzynastka Zielona Góra, ale wszystko nadrobimy – zakończył Wiktor Zasowski.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved