Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > AZS Częstochowa bez trenera i zawodników?

AZS Częstochowa bez trenera i zawodników?

fot. 1liga.pls.pl

Piotr Łuka, który w ostatnim sezonie był trenerem Tauron AZS Częstochowa odchodzi z klubu. – Dziękuje za zaufanie i te kilka miesięcy pracy w jednym z najsłynniejszych klubów w historii polskiej siatkówki. Szczególne podziękowania dla zawodników i sztabu…, że uwierzyli – mówi były już szkoleniowiec AZS-u.

Klub z Częstochowy wydał krótki komunikat informujący o odejściu Piotra Łuki. O to jego treść: „Trener Piotr Łuka opuszcza AZS Częstochowa. Dziękujemy za pracę w ciężkim dla naszego klubu okresie. Życzymy samych sukcesów i powodzenia!”Przypomnijmy, że szkoleniowiec objął stanowisko pierwszego trenera Akademików w bardzo trudnym momencie. Zespół musiał walczyć o utrzymanie w I lidze. Było bardzo trudno, ponieważ klub cały czas zmagał się poważnymi problemami finansowymi. Ostatecznie częstochowianie wygrali baraże z UKS Mickiewicz Kluczbork i uzyskali prawo gry w pierwszoligowych rozgrywkach.

Dziękuje za zaufanie i te kilka miesięcy pracy w jednym z najsłynniejszych klubów w historii polskiej siatkówki. Szczególne podziękowania dla zawodników i sztabu…, że uwierzyli. Mam nadzieję, że nasza praca nie pójdzie na marne i Tauron AZS Częstochowa odzyska wkrótce swój blask. Powodzenia i mam nadzieję, do zobaczenia – powiedział Piotr Łuka.

Na ten moment nie wiadomo, czy częstochowski klub przystąpi do tegorocznych rozgrywek KRISPOL I ligi mężczyzn. Klub w dalszym ciągu ma poważne problemy finansowe. Ostatnie komunikaty dotyczą tylko zawodników, którzy zdecydowali się na zakończenie współpracy z Tauron AZS.

źródło: 1liga.pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved