Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > AZS 2020 przedłużył umowy ze sponsorami i zapowiedział zakłady z kibicami

AZS 2020 przedłużył umowy ze sponsorami i zapowiedział zakłady z kibicami

Na 5 dni przed inauguracyjnym meczem II ligi – Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa zorganizował przedsezonową konferencję prasową, która odbyła się w Hali Sportowej „Częstochowa”. Podczas spotkania z mediami poinformowano o przedłużeniu umów sponsorskich z firmami Eco-Team oraz Stolzle, a także powiedziano o planach klubu na najbliższą kampanię.

Podczas spotkania z mediami klub przedstawił swoje pomysły promocyjne, skupiając się na meczach II ligi. Klub będzie zakładał przed każdym meczem cel na dane spotkanie, które będzie polegało na przekroczeniu pewnej bariery liczby kibiców. W przypadku sukcesu trenerzy, siatkarze oraz współpracujące firmy będą wykonywać ustalone wcześniej zadania, głównie społeczne. Jeśli na meczach II ligi suma kibiców przez cały sezon dobije do tysiąca, drużyna AZS-u 2020 wraz z prezesami sponsorów tytularnych udadzą się do wybranej wcześniej placówki (np. przedszkole, dom dziecka), by odnowić wybrane pomieszczenia.Częstochowianie sezon 2019/2020 w II lidze zainaugurują w najbliższą sobotę (12.10) o godzinie 16:00 w Hali Sportowej „Częstochowa”. Rywalem podopiecznych Wojciecha Pudo będzie LKS Czarni Rząśnia. – Myślę, że jesteśmy gotowi na start sezonu. Na dzień dobry trafiliśmy na trudnego przeciwnika, z którym często miałem okazję mierzyć się w pierwszych meczach sezonu. Liczę, że atut własnej hali i dobra gra pozwoli nam zdobyć pierwsze punkty i powalczyć o zwycięstwo – zapowiada przed meczem najbardziej doświadczony w drużynie Jędrzej Brożyniak.

Jednym z najważniejszych punktów spotkania była informacja o przedłużeniu umów z firmami Eco-Team oraz Stolzle, które pozostają w nazwie klubu na kolejny sezon. – Cieszymy się, że częstochowski biznes, ten większy i mniejszy jest razem z nami, towarzyszy nam i nas wspiera. Nie przez przypadek są to firmy Eco-Team oraz Stolzle, które rozwijają się dynamicznie tak samo jak nasz klub. Cieszę się, że te firmy są razem z nami i wspólnie możemy tworzyć częstochowską siatkówkę – powiedział Wojciech Pudo.

Następnie głos zabrał Jerzy Pałuszka, prezes Eco-Team. Dla firmy specjalizującej się w instalacjach solarnych i fotowoltaicznych nadchodzący sezon będzie już trzecim, kiedy Eco-Team pojawi się w nazwie klubu. – Bardzo się cieszę, że już trzeci rok z rzędu możemy działać wspólnie z AZS-em 2020. Cieszy nas ta praca oraz cieszą nas wyniki. Uważam, że jest to bardzo dobry sponsoring i są to bardzo dobrze wykorzystane pieniądze. Widać jak ten klub się rozwija i cieszymy się, że dzieje się to przy udziale Eco-Team. Cieszy nas też to, że w Częstochowie, która ma tak duże tradycje siatkarskie, ta dyscyplina jest bardzo mocna, szczególnie w młodzieżowym wydaniu. Wierzę, że jest to zalążek do odbudowania dużych tradycji siatkarskich w tym mieście.

Na kolejny sezon współpracy zdecydowało się także Stolzle, które drugi sezon z rzędu będzie widoczne w nazwie klubu oraz na meczowych koszulkach. – Spotkaliśmy się z AZS-em 2020 rok temu, kiedy podpisywaliśmy umowę sponsorską. Z radością mogę powiedzieć jak ten rok wyglądał i przyznać, że nasze oczekiwania nie były tak ogromne. Ten sezon pokazał, że dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy. Myślę, że klub jest przygotowany na to, żeby kolejne sezony były jeszcze lepsze. Miałem wiele możliwości, żeby przyglądać się jak działają kluby sportowe i muszę przyznać, że tutaj oprócz dobrego przygotowania fizycznego czy taktycznego, sukces możemy pokładać w tym, że w AZS-ie 2020 występuje bardzo dobre sprzężenie między zawodnikami a trenerami. Zawodnicy są wspierani mentalnie, co jest bardzo ważne. Cieszę się, że możemy być tego częścią, a także wejść w struktury klubu. Na pewno będziemy chcieli dalej współpracować z klubem i rozszerzać tę działalność – powiedział prezes Stolzle Artur Wołoszyn.

źródło: azs2020.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved