Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Aydin Masters:  Udane otwarcie Szałankiewicza i Rudola

Aydin Masters:  Udane otwarcie Szałankiewicza i Rudola

fot. FIVB

W zawodach Aydin Masters rozpoczął się turniej główny, a co za tym idzie na boiska wybiegli reprezentanci Polski, Maciej Rudol i Jakub Szałankiewicz. W swoim pierwszym meczu polska para pokonała ukraiński duet Denisenko/Iemelianczyk.

Dla Macieja Rudola i Jakuba Szałankiewicza turniej w Aydin jest jednym z trzech zagranicznych, jakie polska dwójka zagra przed występem w Warszawie. Z Turcji Polacy udadzą się do Chin, a następnie zagrają w Ostrawie. Jak na razie walczą jednak o jak najlepszy wynik w dwugwiazdkowym turnieju w Aydin i po pierwszym spotkaniu mają powody do zadowolenia.Swoje zmagania polska para rozpoczęła od wygranej w starciu z ukraińską dwójką Denisenko/Iemelianczyk. Rywale w pierwszej odsłonie nie podjęli w ogóle walki, a biało-czerwoni tylko powiększali swoją przewagę z akcji na akcję. Reprezentanci Polski spisywali się lepiej w każdym elemencie, co było widać na boisku. W drugiej odsłonie para z Ukrainy poprawiła co prawda skuteczność, ale nie zdołała bardzo zagrozić Polakom, którzy wygrali w dwóch odsłonach.

Jeszcze w piątek wieczorem polska dwójka zagra kolejne spotkanie, a ich rywalami w meczu o pierwsze miejsce w grupie C będą reprezentanci Finlandii Nurminen/Siren.

Rudol/Szałankiewicz (POL) – Denisenko/Iemelianczyk (UKR) 2:0
(21:10, 21:19)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved