Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Atom Trefl Sopot bez strategicznego sponsora

Atom Trefl Sopot bez strategicznego sponsora

Zanosi się na to, że po tłustych latach nadchodzą chude dla Atomu Trefla Sopot. Wszystko dlatego, że współpracę z klubem zakończył strategiczny sponsor – firma PGE, która miała wspierać go do końca sezonu 2017/2018. W takiej sytuacji przyszłość pomorskiej drużyny nie rysuje się w kolorowych barwach, trudno będzie jej podtrzymać medalową serię w Orlen Lidze.

Zarząd klubu PGE Atom Trefl Sopot informuje, że w dniu 25 maja br. decyzją zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej wypowiedziana została długoletnia umowa sponsoringowa, która zgodnie z zapisami miała obowiązywać od sezonu 2015/2016 do 2017/2018 – czytamy w oświadczeniu klubu.Rozwiązanie umowy przez dotychczasowego sponsora strategicznego stawia klub w bardzo trudnym położeniu. Pragniemy dodać, że PGE Atom Trefl Sopot wywiązywał się z wszystkich zapisów obowiązującej umowy sponsorskiej. Sponsor strategiczny wielokrotnie podkreślał zadowolenie z przebiegającej współpracy, a decyzja właśnie podjęta ma charakter wyłącznie ekonomiczny.

Przypomnijmy, że wcześniej klub wycofał się z rozgrywek Ligi Mistrzyń. W jego składzie zapewne zajdzie sporo zmian, a niewykluczone, że do Włoch przeniesie się Lorenzo Micelli. Jeśli działaczom nie uda się znaleźć innych sponsorów, to przyszłość sopockiej drużyny nie rysuje się w kolorowych barwach, a w czarnym scenariuszu może ona nawet zostać wycofana z rywalizacji w Orlen Lidze.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved