Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Artur Szalpuk: Mam nadzieję, że to będzie wyglądać jeszcze lepiej

Artur Szalpuk: Mam nadzieję, że to będzie wyglądać jeszcze lepiej

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Widać, że to, nad czym pracowaliśmy w ostatnim tygodniu, dzisiaj w dwóch pierwszych setach funkcjonowało bardzo dobrze – mówił Artur Szalpuk, przyjmujący PGE Skry, który odegrał ogromną rolę w zwycięstwie nad BKS Visła Bydgoszcz 3:0.

Przed meczem mówiłeś, że w Bydgoszczy drużyna musi zareagować na ostatnią przegraną z Cuprum. No to zareagowała…Artur Szalpuk: – Zareagowaliśmy w jedyny porządny sposób, w jaki mogliśmy, czyli przyjechaliśmy do Bydgoszczy i wygraliśmy. Zwyciężyliśmy dość pewnie, bo mimo małych problemów w trzecim secie, za długo się nie męczyliśmy w tym meczu.

Taką PGE Skrę kibice z pewnością chcą oglądać.

– My też chcemy oglądać taką PGE Skrę i taką grę w naszym wykonaniu. Widać, że to, nad czym pracowaliśmy w ostatnim tygodniu, dzisiaj w dwóch pierwszych setach funkcjonowało bardzo dobrze. Mamy kolejny tydzień, żeby potrenować i mam nadzieję, że to będzie wyglądać jeszcze lepiej.

Zgodnie z zapowiedziami, w Bydgoszczy zagrywałeś z wyskoku. Jak się z tym czułeś?

– Jeszcze czasami emocje odgrywają rolę i nie mogę dobrze sobie wyrzucić piłki, ale mam nadzieję, że coraz częściej będę pokazywał to zagranie, tak, jak wcześniej mówiłem.

Jesteś gotowy na zbliżający się maraton meczów?

– Muszę być gotowy. Większy maraton gry mieliśmy na Pucharze Świata. Inne drużyny już ten maraton rozpoczęły i grają co trzy dni, więc mają dużą dawkę siatkówki. Ja czuję się bardzo dobrze i mam nadzieję, że to wytrzymam.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved