Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Artur Szalpuk: Moim zdaniem ten turniej był najtrudniejszy

Artur Szalpuk: Moim zdaniem ten turniej był najtrudniejszy

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Moim zdaniem turniej w Iranie był najtrudniejszy. Wszystkie drużyny były wysoko nad nami w tabeli Ligi Narodów. Od meczu z Iranem nasza gra wygląda o wiele lepiej, więc jedziemy do Włoch pełni optymizmu – powiedział przyjmujący reprezentacji Polski Artur Szalpuk po meczu Ligi Narodów z Kanadą wygranym 3:1.
 
Mecz z Kanadyjczykami okazał się trudny, prawda?Artur Szalpuk: Był trudny, ale spośród trzech meczów rozegranych w Iranie ten kontrolowaliśmy najbardziej. Wiedzieliśmy, że mamy swoją szansę na wygraną i fajnie, że się udało. Mogliśmy wziąć więcej zwycięstw na tym turnieju. Kończymy go przyzwoicie.

Jak odebrałeś to, co wydarzyło się w Iranie? Była szansa na zwycięstwo z gospodarzami?

– Była na to szansa, lecz w pewnym momencie nasza gra siadła, a rywale zaczęli grać bardzo dobrze. Bardzo fajnie gra się przy tych kibicach, jest tu świetna atmosfera. Żałuję, że nie miałem okazji zagrać w meczu z Iranem.

Jedziemy teraz do Mediolanu. Będą nam potrzebne kolejne zwycięstwa, ale poprzeczka chyba powędruje w górę, bo gramy między innymi z Włochami i Serbią.

– Moim zdaniem ten turniej był najtrudniejszy. Wszystkie drużyny były wysoko nad nami w tabeli Ligi Narodów. Od meczu z Iranem nasza gra wygląda o wiele lepiej, więc jedziemy do Włoch pełni optymizmu. Mam nadzieję, że przywieziemy stamtąd jak najwięcej zwycięstw.

Rozmawiał Tomasz Swędrowski – Polsat Sport

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved