Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Arpad Baroti: Zagraliśmy swoją siatkówkę

Arpad Baroti: Zagraliśmy swoją siatkówkę

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Zagraliśmy swoją siatkówkę. Byliśmy skoncentrowani, a kiedy tak jest, to możemy grać właśnie szybkie mecze – powiedział po wygranej z Czarnymi Radom węgierski atakujący Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Arpad Baroti.

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle nie mieli problemów, by w miniony weekend odprawić z kwitkiem Eneę Czarnych Radom. Przyjezdni tylko krótkimi fragmentami próbowali im zagrozić, ale podopieczni Nikoli Grbicia pojedynek mieli pod kontrolą, kończąc go w trzech setach. – Zagraliśmy swoją siatkówkę. Byliśmy skoncentrowani, a kiedy tak jest, to możemy grać właśnie szybkie mecze. Kiedy tracimy nad nimi kontrolę, nie możemy się skupić. Wtedy mecze są trudne – ocenił Arpad Baroti, węgierski atakujący drużyny z Kędzierzyna-Koźla.Wydaje się, że drobne kłopoty ma ona już za sobą. Szybko pozbierała się po dwóch porażkach w PlusLidze, o czym świadczą zwycięstwa z Aluronem i Czarnymi na krajowym podwórku oraz kolejny sukces w Lidze Mistrzów, w której mistrzowie Polski ograli Knack Roselare, już na dwie kolejki przed końcem fazy zasadniczej zapewniając sobie awans do play-off. – Gramy co trzy dni, więc utrzymujemy odpowiedni rytm. Trenujemy, nie mamy przerw. Oczywiście, kiedy mamy treningi przez trzy dni, to jest także czas na odpoczynek i regenerację. Kiedy przerwy są dłuższe, to wypadamy z tego rytmu. Teraz w nim jesteśmy, a krok po kroku dążymy do tego, aby być w jak najlepszej formie – dodał skrzydłowy ekipy z Opolszczyzny. GET RICH ABOVE YOUR IMAGINATION, I WANT TO SHARE WITH YOU A GUARANTEED METHOD OF MAKING MONEY ADDED TO YOUR NORMAL JOB, YOU CAN NOW EARN ABOVE $100K USD MONTHLY. BANK HACKING TRANSFER HAS REALLY CHANGE PEOPLE’S FINANCIAL SITUATION FOR GOOD, NORTH KOREA LEADER IS HACKING BANKS TO FUND HIS NUCLEAR WEAPONS WITH THE HELP OF AUTHOMATED MALWARE/TROJANS. IT IS A TRANSFER WHICH CAN BE DONE FROM ALREADY HACKED BANK LOGINS WHICH THESE RUSSIAN HACKERS TRANSFER MONEY TO INTERESTED CUSTOMERS WITHOUT BEING NOTICED BY THE BANK, GET OVER $100,000 USD MONTHLY THROUGH BANK TRANSFER HACKERS AND CLONE ATM CLONED CARDS, CONTACT US TODAY TO RECEIVE BANK TRANSFER OF ANY AMOUNT. IT IS SAFE, UNTRACEABLE AND UNDETECTABLE; I BELIEVE THIS CAN HELP SOMEONE

Kłopoty zdrowotne Łukasza Kaczmarka spowodowały, że na szeroką wodę został rzucony Arpad Baroti. Węgierski skrzydłowy początkowo miał pewne problemy, aby odnaleźć się w PlusLidze, ale z meczu na mecz spisuje się lepiej. Zdobył już nawet kilka wyróżnień statuetką MVP. Podobnie było również w starciu z Eneą Czarnymi Radom, w którym atakujący mistrzów Polski wywalczył 14 oczek, będąc najlepiej punktującym zawodnikiem swojej drużyny. Sam zainteresowany nie ukrywa zadowolenia ze swojej postawy na parkietach PlusLigi oraz Ligi Mistrzów. – Jestem szczęśliwy, że moja gra tak wygląda. Oczywiście, Ben to świetny rozgrywający, więc gra się z nim łatwiej, bo dostajemy idealne piłki. Jestem też zadowolony z gry w Polsce, w PlusLidze, w tej drużynie. Atmosfera jest świetna, więc jestem naprawdę szczęśliwy – zakończył Arpad Baroti.

źródło: inf. własna, ZAKSA - Youtube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved