Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Argentyński przyjmujący zostaje w GKS-ie

Argentyński przyjmujący zostaje w GKS-ie

fot. Klaudia Piwowarczyk

Argentyński przyjmujący będzie występował w Katowicach w kolejnym sezonie PlusLigi. – Chciałem zostać w Polsce i w Katowicach. Świetnie się tu czuję. Klub jest dobrze zorganizowany, a drużyna perspektywiczna. Cieszę się, że kolejny rok będę reprezentował barwy GieKSy – skomentował swoje pozostanie w katowickim zespole Gonzalo Quiroga.

Dla Gonzalo Quirogi obecny sezon jest pierwszym w PlusLidze. 25-letni przyjmujący szybko stał się jednym z filarów GKS-u Katowice. Wystąpił we wszystkich dotychczasowych 27 meczach, w których zdobył 333 punkty. Oprócz 283 skutecznych ataków zapisał na swoim koncie 17 bloków oraz 33 asy serwisowe. Przede wszystkim jest jednak ostoją przyjęcia katowickiego zespołu.Klub w czwartek poinformował, że Gonzalo Quiroga przedłużył kontrakt z GieKSą i będzie występował w katowickiej drużynie również w sezonie 2018/19. – Gonzalo pokazuje się w tym sezonie z bardzo dobrej strony, dlatego chcieliśmy, aby nasza współpraca trwała dalej. Cieszymy się, że zostaje z nami. To kolejny krok w stronę stabilizacji, ale i rozwoju drużyny – mówi Dariusz Łyczko, dyrektor Sekcji Siatkówki GKS-u Katowice.

Chciałem zostać w Polsce i w Katowicach. Świetnie się tu czuję. Klub jest dobrze zorganizowany, a drużyna perspektywiczna. Cieszę się, że kolejny rok będę reprezentował barwy GieKSy – powiedział Gonzalo Quiroga po podpisaniu nowego kontraktu.

źródło: siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-03-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved