Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > APP Krispol niemal w komplecie

APP Krispol niemal w komplecie

fot. appkrispol, pl

Skład APP Krispolu Września został niemal skompletowany. Jedyną niewiadomą jest jeszcze luka na środku siatki. Na powrót do Wrześni zdecydowali się Krzysztof Antosik i Tomasz Narowski, a poza tym działacze sięgnęli po młodych i perspektywicznych zawodników, chcąc budować drużynę nie na jeden, ale na kilka sezonów.

Przypomnijmy, że ostatni sezon nie był zbyt udany dla APP Krispolu Września. Po nim najpierw doszło do zmian na ławce trenerskiej, na której Sławomira Gerymskiego zastąpił Marian Kardas. Nie obyło się też bez roszad w składzie. W ataku nadal grał będzie Marcin Iglewski, którego wspierał będzie ściągnięty z Victorii PWSZ Wałbrzych Patryk Napiórkowski.Na tej pozycji musimy mieć doświadczonego i młodego zawodnika. Jeśli Marcinowi zabraknie trochę sił, to chcemy, żeby Patryk wsparł go młodością. Nie chcemy stawiać tylko na jednego atakującego, który będzie grał przez cały sezon. Chcemy, żeby na tej pozycji była rywalizacja – podkreślił Robert Wardak.Na powrót do Wrześni zdecydował się Krzysztof Antosik, który ostatnio występował w Espadonie Szczecin i Effectorze Kielce. O miejsce w podstawowym składzie będzie rywalizował z Filipem Troczyńskim. To 20-letni zawodnik, który ostatni sezon spędził w II-ligowym MKS-ie Kalisz. – Gra ciekawą siatkówkę. Jeśli pokaże się z dobrej strony i spełni nasze oczekiwania, to chcielibyśmy z nim współpracować dłużej. Zapowiada się jako dobry rozgrywający – skomentował prezes APP Krispolu. Na razie za to nie jest przesądzona przyszłość Michała Torzewskiego.

Największe zmiany zaszły na środku siatki, bowiem do klubu z Wielkopolski przeniósł się Jędrzej Maćkowiak, który ostatnio bronił barw grającego w PlusLidze Effectora Kielce. Na powrót do Wrześni zdecydował się też Tomasz Narowski, który ostatnio grał między innymi w Czarnych Rząśnia i Lechii Tomaszów Mazowiecki. Trzecim środkowym Krispolu będzie wychowanek – Robert Brzóstowicz. Trwają jeszcze negocjacje z czwartym środkowym. Na przyjęciu zostało trzech zawodników – Mateusz Jasiński, Damian Dobosz i Marek Pachocki. Do Krispolu trafił też Artur Pasiński, który ostatnie sezony spędził za granicą. Na libero w dalszym ciągu będzie występował wrześnianin – Wiktor Matuszak, a ponadto do Wrześni trafił Michał Wroniecki, który w poprzednich rozgrywkach reprezentował AGH Kraków. – Na papierze skład wygląda obiecująco, ale tak naprawdę będziemy mogli ocenić go po okresie przygotowawczym. Zobaczymy, jaką formę pokaże zespół w nadchodzącym sezonie. Celujemy w miejsca 5-6, a wszystko co będzie wyżej, to będzie na plus trenera i całej drużyny – zakończył Wardak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi na sezon 2017/2018

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved