Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Anna Werblińska znów na siatkarskim parkiecie

Anna Werblińska znów na siatkarskim parkiecie

Za niespełna trzy tygodnie w Netto Arenie rozegrany zostanie jubileuszowy dziesiąty już Mecz Gwiazd. Organizatorzy w ostatnich dniach odkryli pierwsze nazwiska uczestników. Wielu z nich w charytatywnej imprezie wystąpi już po raz kolejny.

Do Szczecina przyjedzie jeden z najlepszych rozgrywających Plus Ligi Michał Masny, który jeszcze w weekend walczył o o brązowy medal Plus Ligi. Jego Aluron Warta Zawiercie musiał jednak na finiszu sezonu uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla. Z zawodników Plus Ligi udział potwierdzili także Patryk Akala z Chemika Bydgoszcz i Wojciech Sobala z GKS Katowice.W Netto Arenie kibice zobaczą także byłe siatkarskie reprezentantki Polski. Do Netto Areny powróci Anna Werblińska, która w maju 2017 roku pożegnała się z Chemikiem.

Kibice siatkówki do dziś wspominają wspaniałe zagrania tej siatkarki, która ma na koncie m.in. brązowy medal mistrzostw Europy, kilka tytułów mistrza Polski i wiele wyróżnień indywidualnych. W Szczecinie obok Anny Werblińskiej wystąpi także inna była reprezentantka Polski Klaudia Kaczorowska. Nazwiska kolejnych gwiazd, które przyjadą do Szczecina organizatorzy ujawniać będą w najbliższych dniach.

źródło: 24kurier.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved