Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Anna Werblińska: Będziemy walczyć do końca

Anna Werblińska: Będziemy walczyć do końca

fot. chemik-police.info

Anna Werblińska i Stefana Veljković przed meczem drugiej kolejki Ligi Mistrzyń są w bojowych nastrojach. – Jeśli zagramy swoją siatkówkę, taką jaką prezentujemy ostatnio – z uśmiechem i radością, wynik może być różny i możemy wygrać – powiedziała Werblińska. Już niedługo rozpocznie się mecz Chemika Police z Pomi Casalmaggiore.

Pomi to aktualny mistrz Włoch. W bieżących rozgrywkach, po czterech rozegranych kolejkach spotkań, plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli i jest jednym z faworytów do zdobycia złota. – Włoskie zespoły mają to do siebie, że są bardzo waleczne. Świetnie spisują się w obronie i na to na pewno będziemy musiały uważać. Jeżeli zagramy swoją siatkówkę, taką jaką prezentujemy ostatnio – z uśmiechem i radością, wynik może być różny, wierzę w mój zespół i wierzę, że to my zwyciężymy – zapowiedziała Anna Werblińska. Co Chemik musi zrobić, żeby nawiązać walkę z włoskim zespołem? – Nie możemy oddawać punktów za darmo, jak będzie ciężko, to trzeba splasować. Musimy odrzucić rywalki zagrywką od siatki, Pomi ma dobre przyjmujące, więc będzie ciężko, ale na pewno spróbujemy – dodała Werblińska.

Pomi Casalmaggiore to wyrównana drużyna, z doświadczonymi zawodniczkami na każdej pozycji. W składzie widnieją m.in. takie nazwiska jak Piccinini, Lloyd czy Kożuch. – Musimy zagrać dobrze właściwie we wszystkich elementach. Nasze rywalki to świetnie zorganizowana ekipa. Mają dobrą obronę, blok… w sumie trudno znaleźć jakąś słabość. Czeka nas niełatwe spotkanie, ale mam nadzieję, że zwyciężymy – zakończyła Stefana Veljković.źródło: Chemik Police TV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved