Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Pawłowska: Nie wyobrażam sobie rywalizacji bez udziału publiczności

Anna Pawłowska: Nie wyobrażam sobie rywalizacji bez udziału publiczności

fot. Łukasz Krzywański

– Trzeba też pamiętać, że z początkiem sezonu wszyscy stawiali nas na pozycji straconej oraz wróżyli nam spadek. Więc tym bardziej miło było kończyć zwycięstwem mecz, w którym nie byłyśmy faworytem. Uważam ten sezon za udany w naszym wykonaniu – powiedziała Anna Pawłowska, libero Enei PTPS-u Piła.

Ponad miesiąc temu oficjalnie zakończono sezon Ligi Siatkówki Kobiet. Zgodnie z tabelą na moment przerwania rozgrywek klub z Piły został sklasyfikowany na ósmym miejscu. – Moim zdaniem była to dobra decyzja, bo jednak najważniejsze jest zdrowie zawodników/zawodniczek, ale także wszystkich ludzi, którzy tworzą ten cały świat sportu. A po drugie, czym byłyby widowiska sportowe bez kibiców na trybunach, którzy są bardzo ważną częścią każdej dyscypliny sportowej. Ja osobiście nie wyobrażam sobie sportowej rywalizacji bez udziału publiczności, niestety to już nie te same emocje i adrenalina, co uważam w sporcie za najpiękniejsze – skomentowała Anna Pawłowska.Przed sezonem wydawało się, że pilanki będą walczyły o utrzymanie. Tylko Anna Pawłowska i Paula Słonecka zdecydowały się pozostać w PTPS-ie. Podopieczne trenera Mirosława Zawieracza po słabszym początku znacznie poprawiły swoją grę i ostatecznie udało im się awansować do play-off. – W tym roku nie było wielkich nazwisk w naszej drużynie, ale przecież nie tylko tym się wygrywa. Oczywiście wielkie nazwiska pomagają w osiągnięciu celu, aczkolwiek uważam że najważniejsza jest atmosfera, dzięki której każdy trening sprawia przyjemność oraz motywuje do ciężkiej pracy. Jest to sport drużynowy, więc w sytuacji meczowej trzeba być jednym organizmem na boisku, co uważam, że udało nam się osiągnąć w tym sezonie. Trzeba też pamiętać, że z początkiem sezonu wszyscy stawiali nas na pozycji straconej oraz wróżyli nam spadek. Więc tym bardziej miło było kończyć zwycięstwem mecz, w którym nie byłyśmy faworytem. Uważam ten sezon za udany w naszym wykonaniu – podkreśliła libero Enei PTPS-u Piła.

Obecnie siatkarka, podobnie jak inni sportowcy, dba o formę we własnym domu oraz spędza czas z rodziną.- Staram się czerpać jak najwięcej korzyści z obecnej sytuacji, ponieważ jest to czas, którego myślę, że w normalnym życiu brakuje każdemu sportowcowi ze względu na napięty harmonogram treningów. Głównie spędzam czas z najbliższymi. Można powiedzieć, że jest to swojego rodzaju ładowanie akumulatorów w rozszerzonej wersji przez nadchodzącym sezonem – przyznała Pawłowska.

źródło: opr. własne, tetnoregionu.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę