Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Anna Łozowska pozostaje w Volleyball Wrocław

Anna Łozowska pozostaje w Volleyball Wrocław

fot. Sylwia Lis

Volleyball Wrocław krok po kroku prezentuje drużynę, która zagra w sezonie 2018/2019 na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet. Dzisiaj przyszła kolej na pierwszą środkową. W zespole z Dolnego Śląska pozostanie bowiem Anna Łozowska.

Anna Łozowska w zeszłym sezonie powróciła na parkiety Ligi Siatkówki Kobiet i zagrała w biało-zielonych barwach wrocławskiego zespołu. Wcześniej z sukcesami reprezentowała Wisłę Warszawa w rozgrywkach pierwszej ligi, będąc wyróżniającą się siatkarką. To zaowocowało angażem do ekstraklasowej drużyny z Wrocławia. Łozowska o miejsce w pierwszej szóstce rywalizowała z Aleksandrą Trojan. W sezonie 2017/2018 wystąpiła w 19 meczach, w których zdobyła 108 punktów. Najwięcej z nich dzięki skutecznym atakom, bo aż 64. Dodatkowo Łozowska 35 razy skutecznie zablokowała rywalki i dołożyła 9 asów serwisowych.Cieszę się, że ponownie zagram we wrocławskiej drużynie. W ciągu pierwszego sezonu wypracowaliśmy z trenerami pewne schematy pracy, które – mam nadzieję – będziemy kontynuować od momentu rozpoczęcia przygotowań. Ze swojej strony obiecuje pełnę zaangażowanie, byśmy osiągali kolejne zwycięstwa – mówi Anna Łozowska.

Jestem zadowolony, że dzisiaj możemy ogłosić fakt, iż Ania zostaje z nami na kolejny sezon. To zawodniczka, która radzi sobie bardzo dobrze zarówno w ataku, jak i bloku. To duży atut, jeśli mówimy o pozycji środkowej, a na takiej występuje Ania – dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Kadra Volleyball Wrocław na sezon 2018/2019 wygląda następująco:
pierwszy trener: Marek Solarewicz
drugi trener: Wojciech Kurczyński
przyjmująca: Natalia Murek
rozgrywająca: Weronika Wołodko
środkowa: Anna Łozowska

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved