Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Anna Łozowska kończy przygodę z #VolleyWrocław

Anna Łozowska kończy przygodę z #VolleyWrocław

fot. Łukasz Krzywański

Anna Łozowska w sezonie 2020/2021 nie będzie reprezentować barw klubu ze stolicy Dolnego Śląska. Doświadczona środkowa do #VolleyWrocław przyszła w trakcie poprzedniego sezonu. Teraz żegna się z wrocławskim zespołem. 

Do #VolleyWrocław Anna Łozowska trafiła pod koniec stycznia. W związku z problemami Magdaleny Soter – klub zdecydował się na zakontraktowanie doświadczonej środkowej. Wybór padł na Łozowską, która początek sezonu spędziła w Grupie Azoty Chemiku Police. Co ciekawe – siatkarka w #VolleyWrocław spędziła dwa poprzednie sezony, zatem był to dla niej powrót do wrocławskiego klubu.Niestety i dla środkowej, i dla klubu – już podczas pierwszego pełnego tygodnia treningów – kontuzji uległa ręka środkowej. Łozowska została wyłączona z treningów i gry na ponad miesiąc. Mimo powrotu do sprawności i treningów – nie miała już szansy na zaprezentowanie się w oficjalnym meczu. Z powodu epidemii koronawirusa – sezon został przedwcześnie zakończony.

– Dziękujemy dzisiaj Ani za chęć powrotu do naszego klubu i wsparcie nas w treningach. Nie trwało to niestety zbyt długo, ale m.in. kontuzje wpisane są w siatkówkę. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie spotkamy się ponownie po drugiej stronie siatki, a Ani życzę jak najwięcej zdrowia – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.. – Bardzo się cieszę, że chociaż przez chwilę tego sezonu mogłam być częścią zielonej rodziny #VolleyWrocław. Bardzo dziękuję kibicom, dziewczynom, sztabowi oraz zarządowi, którzy wspierali mnie w czasie kontuzji. Dbajmy o siebie i do zobaczenia! – dodała Anna Łozowska, środkowa #VolleyWrocław.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved