Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Anna Lewandowska nową środkową Budowlanych Łódź

Anna Lewandowska nową środkową Budowlanych Łódź

fot. Wisła Warszawa

Budowlani Łódź pozyskali kolejną siatkarkę. Tym razem jest to środkowa Anna Lewandowska. – Po udanym sezonie w Wiśle Warszawa, dostałam kilka ciekawych ofert, ale propozycji od wicemistrzyń Polski się nie odrzuca. Dużą rolę odegrała również osoba trenera. Zależy mi na ciągłym rozwoju siatkarskim i podnoszeniu swoich umiejętności – skomentowała niespełna 24-letnia zawodniczka.

Anna Lewandowska jest wychowanką Budowlanych Toruń. Tam występowała w latach 2010-2018. W sezonie 2018/19 grała w pierwszoligowej Wiśle Warszawa, z którą po pokonaniu w barażach zespołu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, wywalczyła awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Na swoim koncie ma wicemistrzostwo oraz brązowy medal I Ligi. Niespełna 24-letnia środkowa mierzy 187 cm.– Po udanym sezonie w Wiśle Warszawa, dostałam kilka ciekawych ofert, ale propozycji od wicemistrzyń Polski się nie odrzuca. Dużą rolę odegrała również osoba trenera. Zależy mi na ciągłym rozwoju siatkarskim i podnoszeniu swoich umiejętności. Wiedziałam, że w Budowlanych mogę liczyć na profesjonalny sztab szkoleniowy, który mi w tym pomoże . Zespół jest młody, ale wierzę, że przy tym bardzo ambitny i waleczny. Wspólnymi siłami stworzymy fajny kolektyw. Pamiętam kibiców Budowlanych, którzy tworzyli fajną atmosferę na meczach, dlatego tym bardziej nie mogę doczekać się nadchodzącego sezonu – powiedziała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska była jedną  podstawowych zawodniczek pierwszoligowej Wisły Warszawa, z którą wywalczyła awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Jest to młoda, zdolna środkowa, która ma za sobą występy w LSK. Cieszę się, że dołączy do naszego zespołu – skomentował prezes klubu, Marcin Chudzik.

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2019/2020:

Atakujące:

Rozgrywające:Julia Nowicka, Paulina Bałdyga

Środkowe: Anna Lewandowska,Jaroslava Pencová, Małgorzata Śmieszek

Przyjmujące: Agata Babicz, Anna Bączyńska, Charlotte Leys, Julia Twardowska

Libero: Maria Stenzel

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved