Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Grejman odchodzi z Chemika Police

Anna Grejman odchodzi z Chemika Police

fot. Bogusław Krośkiewicz

Mistrz Polski poinformował, że jego szeregi opuszcza Anna Grejman. Nieoficjalnie mówi się, że zawodniczka grająca na pozycji przyjmującej może przenieść się do Ameryki Południowej lub obrać rzeszowski kierunek.

Na prośbę zawodniczki Chemik Police zgodził się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Anna Grejman dołączyła do mistrza Polski przed bieżącym sezonem i planowo w polickich barwach miała zostać co najmniej do maja 2019.Sytuacja jednak uległa zmianie, a klub wyraził zgodę na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.  – Żadną tajemnicą jest, że Ania to prywatnie narzeczona Bartosza Kurka. Ze względu na zmiany w życiu sportowym Bartka Ania poprosiła o możliwość rozwiązania kontraktu. Z uwagi na jej dobro postanowiliśmy nie robić jej pod górkę i wyrazić zgodę. Pomimo przedwczesnego rozstania życzymy jej dużo szczęścia i sukcesów w życiu prywatnym oraz sportowym – mówi Paweł Frankowski, prezes klubu.

Ze względu na dynamiczną sytuację i szybki bieg wydarzeń klub rozważy możliwość zakontraktowania czwartej przyjmującej, która ewentualnie zastąpiłaby Annę Grejman w kadrze Chemika.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved