Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Anna Bodasińska z kontraktem w Radomiu

Anna Bodasińska z kontraktem w Radomiu

fot. Łukasz Krzywański

Budowa składu E.Leclerc Radomki Radom na sezon 2019/2020 zmierza ku  końcowi. Klub pozyskał nową zawodniczkę i na pozycji libero ma już komplet siatkarek. Nowopozyskaną siatkarką jest Anna Bodasińska.

Anna Bodasińska urodziła się 15.06.1998 roku. Ma 170 cm wzrostu i wiele  osiągnięć na swoim koncie. Jako młodziczka, kadetka i juniorka  kilkakrotnie brała udział w finałach mistrzostw Polski zarówno w siatkówce halowej, jak i plażowej. W sezonie 2015/2016 wraz z Budowlanymi Łódź zdobyła srebrny medal Młodej Ligi Kobiet. Miniony rok spędziła w Dąbrowie Górniczej, z którą wywalczyła brązowy krążek I Ligi. W najwyższej klasie rozgrywkowej zadebiutowała w rozgrywkach 2016/2017 w nieistniejącym już zespole Atom Trefl Sopot.W drużynie z Sopotu stawiałam swoje pierwsze kroki jako libero. Teraz jest trochę inaczej. Chcę się dużo nauczyć, nabrać doświadczenia. Gra w Lidze Siatkówki Kobiet jest moim marzeniem i cieszę się, że się spełnia. Mam nadzieję, że stanę na wysokości zadania, a mając w ekipie Agatę Witkowską mam szansę wiele się od niej nauczyć i na pewno z tego skorzystam – mówi nowa libero Radomki.

Grać w siatkówkę zaczęła w Białej Podlaskiej, później przeprowadziła się do Łodzi, następnie do Sopotu. Teraz czas na Radom. Dlaczego zdecydowała się przyjąć ofertę z Radomki? – Wybrałam Radomkę, ponieważ jestem osobą  pracowitą i dążącą do wyznaczonego celu, a sądząc po rozmowach z zarządem, klub ma ciekawy pomysł i ambitne plany na budowanie zespołu na ten sezon. Myślę, że razem z dziewczynami i sztabem stworzymy fajny team, który sprawi niejedną niespodziankę. Dodatkowo słyszałam o Radomce wiele dobrego od znajomych „po fachu”, więc nie musiałam zastanawiać się zbyt długo nad decyzją – zdradza Bodasińska.

Nowa libero Radomki jest bardzo młodą zawodniczką. Co zatem jest w stanie wnieść do drużyny Jacka Skroka? – Wydaje mi się, że mam dość mocny charakter i ciężko mnie złamać. Mam dużo chęci do pracy i nauki. Poza tym jestem może trochę szalona, jeśli można to uznać za mocną stronę. Chciałabym dać od siebie tyle, ile mogę. Siatkówka jednak jest sportem zespołowym i indywidualności nie mają znaczenia, jeśli tzw. „team spirit” pomiędzy nami się nie utworzy. Sądzę, że wniosę do Radomki to, czego będzie potrzebował trener i zespół. Jestem jeszcze stosunkowo młoda, dlatego może powinnam dać trochę młodzieńczej zawziętości i wigoru – kończy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved