Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Anna Bączyńska: Lepiej czuję się jako przyjmująca

Anna Bączyńska: Lepiej czuję się jako przyjmująca

fot. Michał Szymański

Grot Budowlani Łódź nie mogą narzekać na nudę. W ciągu tygodnia rozegrały trzy spotkania, dwa na ligowym podwórku i jedno w europejskich pucharach. A kolejny, ważny pojedynek już w niedzielę z Grupą Azoty Chemikiem Police.  – Jesteśmy gotowe na ten pojedynek, bardzo chcemy wygrać. W takim meczu wszystko musi funkcjonować na jak najwyższym poziomie, nie możemy sobie pozwolić na słabsze wykonanie jakiegokolwiek elementu gry – powiedziała przyjmująca, Anna Bączyńska. 

Środowy mecz w Lidze Mistrzyń choć zakończył się zaledwie w trzech partiach, nie należał do najłatwiejszych. Pierwszy set rozstrzygnął się dopiero po 33 punkcie.  – Wiedziałyśmy, że lecąc do Salo, choć w roli faworyta nie będzie to łatwe spotkanie. Salo ma bardzo dobrą zagrywkę, bronią dużo trudnych piłek i atakują z głową. Mecz zaczęłyśmy dosyć nerwowo. Miałyśmy problem z przyjęciem i skończeniem ataku. To nam trochę podcięło skrzydła, ale na szczęście wyszłyśmy z tego obronną ręką. To był bardzo ciężki mecz. Bardzo się cieszę, że udało się nam wylecieć z wynikiem 0:3 – mówi Anna Bączyńska.Początek roku nie zaczął się zbyt dobrze dla podopiecznych Błażeja Krzyształowicza. M.in. przegrana z E.Leclerc Radomką Radom po tie-breaku czy z Developresem SkyRes Rzeszów 0:3. Łódzka przyjmująca jednak zapewnia, że nie ma się czym martwić. – Uważam, że w każdej drużynie prędzej czy później pojawia się kryzys. Myślę, że my swój mamy już za sobą. Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy, a my zamierzamy zakończyć ten sezon z medalem na szyi – twierdzi.

W grudniu zdarzały się mecze, gdzie mogliśmy zobaczyć tę zawodniczkę na pozycji atakującej. – Jeśli chodzi o moją zmianę pozycji, cieszę się, że była tylko chwilowa. Grałam kiedyś na ataku, więc nie jest to dla mnie obce, ale zdecydowanie lepiej czuję się jako przyjmująca – zapewnia Bączyńska.

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę