Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Wrona: PGE Skra była zdecydowanie lepsza

Andrzej Wrona: PGE Skra była zdecydowanie lepsza

Andrzej Wrona jeszcze kilka sezonów temu grał w PGE Skrze, a teraz wraz z drużyną ONICO Warszawa musiał po raz kolejny przełknąć gorzką pigułkę przegranej. Mistrzowie Polski pokonali stołeczny zespół 3:0 w kolejnym meczu Polskiej Ligi Siatkówki.

– Gospodarze byli zdecydowanie lepsi w każdym secie i praktycznie tylko w drugiej partii był taki moment, że trochę podgoniliśmy PGE Skrę – tłumaczy Wrona. – W pozostałych częściach meczu to rywale kontrolowali to spotkanie.Przypomnijmy, że Wrona wspólnie z PGE Skrą świętował wielkie sukcesy i z pewnością jest to dla niego ważny moment w siatkarskiej karierze. – Zawsze wracam do hali Energia z sentymentem, lubię ten obiekt – mówi środkowy ONICO. – Spędziłem tam fajne trzy lata, mam kilku kolegów, więc zawsze fajnie się wraca. Dobrze byłoby wywieźć trzy punkty, ale nigdy mi się to nie udawało. I to nie tylko z ONICO, ale nawet jak przyjeżdżałem do Bełchatowa z AZS-em Częstochowa czy Delectą Bydgoszcz, to też nie wygraliśmy. Jako gość jeszcze tego nie doświadczyłem.

We wtorek bełchatowianie zagrają u siebie z Treflem Gdańsk, ale tym razem w Lidze Mistrzów. Jak dawny siatkarz PGE Skry zapatruje się na ten mecz? – Myślę, że PGE Skra wygra to spotkanie. Widać, że jest w dobrej dyspozycji i zawodnicy z meczu na mecz grają coraz lepiej, szczególnie w ofensywie – mówi Wrona.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved