Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrea Gardini na dłużej w AZS-ie Olsztyn

Andrea Gardini na dłużej w AZS-ie Olsztyn

fot. Sylwia Lis-Dubiel

W klubie z Olsztyna myśli się już o przyszłym sezonie, dlatego też przedłużono kontrakt z obecnym szkoleniowcem akademików. Andrea Gardini szkoleniowcem Indykpolu AZS Olsztyn jest od grudnia 2014 roku. Teraz zdecydował się pozostać w Olsztynie na kolejny sezon.

Rada nadzorcza i zarząd spółki pozytywnie oceniły pracę trenera Andrei Gardiniego – wyjaśnił prezes Tomasz Jankowski.Zaproponowaliśmy nową umowę na sezon 2016/2017, ponieważ chcielibyśmy kontynuować pracę rozpoczętą już ponad rok temu. Zależało nam na tym i bardzo jesteśmy zadowoleni z tej umowy – dodał.Trener Andrea Gardini bez wahania złożył podpis pod nowym kontraktem. — To klub zaproponował mi nową umowę, z czego się bardzo cieszę. Nawet nie zastanawiałem się, bo wiedziałem, że taka okazja może mi się już nie przytrafić – stwierdził trener Gardini.

Szkoleniowiec Indykpolu AZS Olsztyn przyznał, że jest tego samego zdania co do tego, że praca rozpoczęta rok temu powinna być kontynuowana. — Bardzo chciałem tu zostać. Jestem szczęśliwy z tego powodu, bo będę mógł kontynuować budowanie silnego zespołu. Myślę, że moje doświadczenie ostatnich miesięcy zaprocentuje na przyszłość. Prezes wspomniał, że zależy mu na kontynuowaniu pracy rozpoczętej rok temu. Uważam, że to bardzo dobry pomysł, bo już mamy zbudowane solidne podstawy. Jestem naprawdę dumny z tej drużyny, którą mamy teraz. Cieszę się z tego, że będę mógł dalej z nią pracować i jeszcze bardziej ją rozwijać – powiedział.

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-02-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved