Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Alicja Wójcik: Jeśli zagramy to, co potrafimy, będzie dobrze

Alicja Wójcik: Jeśli zagramy to, co potrafimy, będzie dobrze

Czas do meczu otwarcia Ligi Siatkówki Kobiet upływa nieubłaganie. Kilka dni przed startem zmagań został przeprowadzony wywiad z Alicją Wójcik. – Wykonaliśmy fantastyczną pracę – powiedziała środkowa Legionovii Legionowo.

Okres przygotowawczy dobiega końca. Przed wami pierwsze starcie nowego sezonu: zaczniecie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jakie nastroje panują w drużynie przed startem ligi?Alicja Wójcik: – Przed startem ligi nastroje w szatni są bardzo dobre. Okres przygotowawczy solidnie przepracowaliśmy, każda z zawodniczek dała z siebie 100%. Wiemy, że jesteśmy dobrze przygotowane do nowego sezonu.

Czy fakt, że zmierzysz się ze swoim byłym klubem, wywołuje w tobie dodatkowe emocje?

– Jakoś jeszcze o tym nie myślałam, czy będzie to dla mnie mecz inny od pozostałych, ale raczej do każdego meczu podchodzę tak samo. Jeśli zagramy to, co potrafimy, będzie dobrze.

Po trzech turniejach towarzyskich znasz swoją nową ekipę znacznie lepiej niż przed nimi. Jak podoba ci się twój nowy zespół?

– Te trzy turnieje pokazały, że mamy bardzo ambitny zespół, który w każdym meczu będzie walczył do samego końca o dobry rezultat spotkania. Mamy młody skład, więc uważam, że naszym głównym atutem w tym sezonie będzie walka i zaangażowanie w każdej akcji.

Pobawmy się w jasnowidza: jaki sezon czeka Legionovię i jej kibiców?

– W tym sezonie nastąpiły zmiany w regulaminie i zespoły, które zajmą dwa ostatnie miejsca, automatycznie spadają do niższej ligi. Zdajemy sobie sprawę, że każde zwycięstwo będzie dla nas bardzo ważne. Wykonaliśmy fantastyczną pracę podczas okresu przygotowawczego i wiemy, że z każdym można powalczyć i wygrać.

Rozmawiał: Maciej Szewczyk

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved