Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Alicja Wójcik: Drużyna bardzo się zmieniła

Alicja Wójcik: Drużyna bardzo się zmieniła

fot. Sylwia Lis

Siatkarki DPD Legionovii Legionowo na rozpoczęcie 5. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet wygrały na wyjeździe z radomskim beniaminkiem. E.Leclerc Radomce Radom udało się jednak urwać punkt przeciwniczkom. – Cieszymy się z wygranej tym bardziej, że był to bardzo ciężki mecz dla nas. Nie wszystko układało się tak, jak byśmy tego chciały. Mimo że nasza gra w tym meczu falowała, to potrafiłyśmy się podnieść – przyznała Alicja Wójcik, środkowa drużyny z Legionowa.

Za wami trudny mecz w Radomiu – beniaminek wykorzystał nieco słabszą postawę DPD Legionovii i urwał nam punkt na swoim parkiecie. Jakie są twoje odczucia na temat tego spotkania?Alicja Wójcik:Cieszymy się z wygranej tym bardziej, że był to bardzo ciężki mecz dla nas. Nie wszystko układało się tak, jak byśmy tego chciały. Mimo że nasza gra w tym meczu falowała, to potrafiłyśmy się podnieść i w konsekwencji wygrałyśmy 3:2.

Ligowa karuzela delikatnie zwalnia, przed meczem z KSZO macie pełny tydzień przerwy. Na ile będzie to ważne w najbliższym meczu?

– Przez ostatni okres grałyśmy praktycznie co trzy dni, przez co był krótki czas na regenerację, więc myślę, że tygodniowa przerwa do meczu z KSZO Ostrowiec pozytywnie wpłynie na przebieg naszych przygotowań. Dodatkowo po dwutygodniowej przerwie w końcu zagramy u siebie.

Podczas poprzedniego meczu u siebie grałyście przy pełnych trybunach – jak ci się podoba DPD Arena w takim wydaniu?

– Gra przy takiej publiczności dodaje nam skrzydeł. Doping, który utrzymywał się przez całe spotkanie, sprawiał, że w trudnych momentach nabierałyśmy większej pewności siebie. Kibice są dla nas dużym wsparciem!

W porównaniu do poprzedniego sezonu wydajecie się być bardziej walecznym zespołem – czy atmosfera w szatni jest zwyczajnie lepsza?

– Drużyna bardzo się zmieniła w porównaniu do poprzedniego sezonu. Przyszło do nas parę doświadczonych zawodniczek i w tym połączeniu stworzyliśmy sobie fajną atmosferę

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved