Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Alicja Wójcik na dłużej w Legionowie

Alicja Wójcik na dłużej w Legionowie

fot. Sylwia Lis-Dubiel

DPD Legionovia Legionowo od pewnego czasu regularnie informuje o kolejnych ruchach transferowych. Tym razem 9. klub dobiegającego końca sezonu Ligi Siatkówki Kobiet przedłużył kontrakt z środkową Alicją Wójcik. – Uważam, że w nowym sezonie szykuje się ciekawy projekt z dużymi zmianami kadrowymi. Bardzo się zżyłam z tym miastem i z kibicami, którzy na każdym meczu bardzo mocno nam dopingowali. Wierzę, że przyszły sezon będzie dla nas bardzo owocny – komentuje siatkarka, dla której będzie to już trzeci sezon w Legionowie.

Pod koniec marca DPD Legionovia Legionowo przegrała rywalizację o ósme miejsce na koniec sezonu 2018/2019 z Enea PTPS-em Piła. Transfery zespół z Legionowa rozpoczął od pozyskania trenera – Alessandro Chiappiniego. II szkoleniowcem DPD Legionovii został Adrian Chyliński. Do legionowskiej drużyny po roku gry w E.Leclerc Radomce Radom powróciła rozgrywająca Alicja Grabka a Piłę na Legionowo zmieniła przyjmująca Olga Strantzali. Teraz klub poinformował o przedłużeniu kontraktu z środkową Alicją Wójcik.Będzie to już trzeci sezon mierzącej 186 cm wzrostu gdańszczanki w DPD Legionovii. Wcześniej grała ona w takich klubach jak Gedania Gdańsk, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Atom Trefl Sopot. – Kolejny sezon, już trzeci, spędzę w Legionowie – uśmiecha się Alicja Wójcik.  – Uważam, że w nowym sezonie szykuje się ciekawy projekt z dużymi zmianami kadrowymi. Bardzo się zżyłam z tym miastem i z kibicami, którzy na każdym meczu bardzo mocno nam dopingowali. Wierzę, że przyszły sezon będzie dla nas bardzo owocny – dodaje środkowa.

Cieszymy się, że Alicja zostaje z nami – mówi Prezes DPD Legionovii Sławomir Supa. – Oprócz wysokiej dyspozycji sportowej warto zwrócić uwagę na to, że to pozytywna, uśmiechnięta osoba, która otacza się aurą dobrej atmosfery i jest bardzo lubiana przez kibiców.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved