Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Alicja Grabka zostaje w Legionowie

Alicja Grabka zostaje w Legionowie

fot. Łukasz Krzywański

DPD Legionovia Legionowo sezon Ligi Siatkówki Kobiet zakończyła na wysokim, czwartym miejscu. Klub poinformował już, że w kolejnych rozgrywkach sztab szkoleniowy pozostanie bez zmian. Teraz wiadomo już, że w Legionowie zostanie także rozgrywająca. Alicja Grabka podpisała z klubem nowy dwuletni kontrakt. 

Ostatni sezon był dla niespełna 22-letniej rozgrywającej bardzo udany. Czterokrotnie sięgnęła po statuetkę MVP meczu (3 razy w lidze i 1 w Pucharze Polski), została również powołana przez trenera Jacka Nawrockiego do szerokiego składu reprezentacji Polski. Alicja Grabka rozegrała w wyjściowym składzie wszystkie 24 spotkania DPD Legionovii.Nowa umowa Grabki obowiązywać będzie do zakończenia sezonu 2021/2022. –Bardzo cieszę się, ze przez kolejne dwa sezony będę reprezentować barwy DPD Legionovii Legionowo – powiedziała zawodniczka – Uważam, że w sezonie 19/20 wspólnie z całą drużyna, sztabem, zarządem, sponsorami i najlepszymi kibicami zrobiliśmy coś pięknego. Jestem gotowa na nowe wyzwania, ciężką pracę i sukcesy, które – mam nadzieję – osiągniemy w kolejnym sezonie! Zawodniczka zwróciła się również bezpośrednio do kibiców: -Kochani Kibicie, w tym trudnym okresie pozostańmy w domu, dbajmy o siebie, żebyśmy mogli od kolejnego sezonu w zdrowiu i w świetnych nastrojach spotkać się w sali! Cieszę się, że zostaję z Wami!

–Przedłużenie kontraktu z Alicją było absolutnym priorytetem naszego planu na nowy sezon – powiedział prezes DPD Legionovii Konrad Ciejka. – Jej dobra gra zaowocowała zainteresowaniem ze strony topowych klubów, tym bardziej cieszymy się, że to właśnie z nami związała się Alicja. Od lat nasza współpraca układa się znakomicie, jestem entuzjastycznie nastawiony co do jej kontynuowania w nadchodzących latach.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved