Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Alicja Grabka: Wszystko jest w naszych rękach

Alicja Grabka: Wszystko jest w naszych rękach

fot. Klaudia Piwowarczyk

Siatkarki Legionovii Legionowo w piątkowy wieczór w meczu 21. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet pokonały na wyjeździe Trefla Proximę Kraków 3:1. – Przed nami trudny okres, ale wszystko w naszych rękach – powiedziała po spotkaniu rozgrywająca legionowianek, Alicja Grabka.

Za wami drugie zwycięstwo nad Treflem Proximą Kraków. Zdaje się, że w tym sezonie ten rywal wam „leży”?Alicja Grabka: Tak, w  pierwszej rundzie zwyciężyliśmy 3:0, teraz również udało się zdobyć cenne trzy punkty. Cieszymy się, że udało się zgarnąć pełną pulę z tak dobrym przeciwnikiem, jakim jest Trefl Proxima.

Przed rozpoczęciem meczu faworytem były gospodynie z Krakowa, jednak to wy zwyciężyłyście. Odwrotna sytuacja miała miejsce w starciach z ekipami z Dąbrowy Górniczej i Torunia. Czy brzemię faworyta utrudnia grę?

– Trudno powiedzieć… Z Dąbrową i Toruniem rozegrałyśmy już wszystkie spotkania w tym sezonie… I wszystkie niestety zostały rozstrzygnięte na naszą niekorzyść. Z Krakowem wręcz przeciwnie. Myślę, że coś w tym jest. Grając z teoretycznie lepszym przeciwnikiem, głowy są czyste i może to ułatwiać grę.

Udało się awansować na „bezpieczne” dziesiąte miejsc w tabeli. Przed wami seria ciężkich walko o jego utrzymanie lub poprawę. Jak oceniasz szanse Legionovii na zakończenie rundy zasadniczej w strefie niezagrożonej barażami?

Aktualnie jesteśmy na 10. miejscu, taką samą liczbę punktów jak my ma jednak Wrocław, który plasuje się na miejscu 9. Tak jak mówisz, czeka nas teraz trudny okres. Damy z siebie 110% i uważam, że wszystko jest w naszych rękach.

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved