Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Alicja Grabka: Łatwo skóry nie sprzedamy

fot. Sylwia Lis-Dubiel

DPD Legionovia Legionowo w ostatniej kolejce odniosła wyjazdowe zwycięstwo przeciwko BKS-owi Bielsko-Biała. W środę we własnej hali podejmie natomiast Developres SkyRes Rzeszów. Rzeszowianki dotychczas przegrały tylko jednego seta. – Chciałabym, żeby to starcie z Developresem stało na tak wysokim poziomie, jak ostatnio… I nie ukrywam, ze marzą mi się punkty! Na to liczę – powiedziała rozgrywająca zespołu z Legionowa, Alicja Grabka.

W trzeciej kolejce odniosłyście oczekiwane wyjazdowe zwycięstwo – czy ta wygrana sprawiła, że nabrałyście pewności siebie? Jaka atmosfera panuje w ekipie?Alicja Grabka: – Myślę, że pewności siebie nabrałyśmy również w dwóch pierwszych meczach. Poczułyśmy, że możemy walczyć z każdą drużyną w tej lidze. Po meczu w Bielsku pozostał mały niedosyt, byłyśmy blisko zdobycia trzech punktów, ale dwa również cieszą – w końcu to nasza pierwsza wygrana! Atmosfera jest bardzo dobra! Ciężko pracujemy na sali, co będzie owocowało na meczach, w szatni za to jest bardzo wesoło.

Przed wami rewanż z Developresem. W pierwszym meczu bardzo dzielnie stawiałyście czoła faworytkom i – choć nie wygrałyście – zebrałyście bardzo wysokie recenzje. Jakie są twoje odczucia na temat tego pierwszego starcia oraz przewidywania co do rewanżu?

– Tak, jak powiedziałam wcześniej, to pierwsze spotkanie pokazało, że łatwo skóry nie sprzedamy. Uważam, że to był dobry mecz w naszym wykonaniu. Chciałabym, żeby to starcie z Developresem stało na tak wysokim poziomie, jak ostatnio… I nie ukrywam, ze marzą mi się punkty! Na to liczę.

W pierwszym spotkaniu w Legionowie kibice nie zawiedli i stworzyli w DPD Arenie cudowną atmosferę. Tęskniłaś za tą halą podczas rocznego rozbratu z DPD Legionovią?

– Spotykając kibiców na przedsezonowej prezentacji zespołu powiedziałam, że uważam, iż Klub Kibica Legionovii jest tym najwierniejszym ze wszystkich klubów kibica w lidze. Podtrzymuję te słowa! Atmosfera podczas ostatniego meczu w DPD Arenie Legionowo była niesamowita i mam nadzieję, że dzisiaj się to powtórzy! Drodzy Kibice, bardzo na Was liczymy! A odpowiadając na pytanie… Tak, tęskniłam!

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved