Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Alicja Grabka: Chciałyśmy wygrać za trzy punkty

Alicja Grabka: Chciałyśmy wygrać za trzy punkty

fot. Michał Szymański

Legionovia była zdecydowanym faworytem meczu z #Volley Wrocław i z tej roli się wywiązała, choć nie bez trudu. Legionowianki zainkasowały komplet punktów, choć nie były w stuprocentowej dyspozycji. Problemów nie brakowało też we wrocławskiej ekipie. MVP spotkania Alicja Grabka zapowiada dalszą walkę o punkty i pozycję w tabeli, która w pierwszej kolejności pozwoli zagrać jej drużynie w rozgrywkach Pucharu Polski. 

Cieszę się z tego wyniku. Nie było mnie ostatnie dwa dni na treningach z powodu choroby. Uważam, że nie były to najlepsze zawody w moim wykonaniu, ale cieszę się, że komisarz tak zdecydował (Alicja Grabka została MVP meczu – przyp. red.) – mówiła po meczu siatkarka Legionovii.



Rozgrywająca legionowskiego zespołu jest już myślami na następnych meczach i zapowiada walkę o ligowe punkty – Na pewno trzy punkty cieszą. Nie obstawiałyśmy, że wygramy 3:0, po prostu chciałyśmy wygrać ten mecz za trzy punkty. Teraz jedziemy do Bydgoszczy na mecz  i chciałybyśmy wygrać ostatnie dwa mecze, które zostały do końca rundy i uplasować się jak najwyżej w tabeli. Grabka coraz lepszej gry swojej drużyny upatruje w początkowych meczach z faworytami ligi, w których Legionovia pokazała się z dobrej strony – Myślę, że te spotkania z początku sezonu – z Chemikiem i z Developresem nas podbudowały i pokazałyśmy, że możemy w tym sezonie walczyć o jak najwyższe cele – zakończyła zawodniczka z Legionowa.

Zespół gospodarzy chwaliła również po meczu kapitan wrocławianek Roksana WersByłyśmy dobrze przygotowane po odprawie, więc rywalki nas nie zaskoczyły. Legionovia to bardzo dobry zespół. Mają bardzo silne skrzydła i dobrą zagrywkę – zresztą dziś był festiwal zagrywek po obu stronach, więc kto lepiej przyjmował, ten lepiej grał. Nam troszkę zabrakło skuteczności w ataku. W pierwszym secie kontuzji doznała Kinga Kasprzak, która po Oli Rasińskiej jest pierwszą strzelbą.

W podobnym tonie wypowiadała się również przyjmująca #Volley Natalia Murek Na pewno Legionovia była faworytem i niestety zagrała świetnie. Napsułyśmy im trochę krwi, ale ostatecznie się nie udało – powiedziała po meczuMagdalena Damaske potwierdziła słowa rywalki, twierdząc że jej zespół z powodu zepsutej krwi rozważa udanie się na transfuzję.

źródło: PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved